Şuan sitede 14033 kişi var
hafif kar yağışlı
Ağrı
Hafif kar yağışlı
-2.1°C

Ağrı'da soğuk hava ve sis etkili oluyor

AĞRI - Ağrı'da dün gece etkili olan kar yağışı sabah saatlerinde yerini sis ve soğuk havaya bıraktı. Görüş mesafesinin 20 metreye kadar düştüğü kentte, hava sıcaklığı eksi 12 derece ölçüldü.

Ağrı'da soğuk hava ve sis etkili oluyor

AĞRI

AĞRI - Ağrı'da dün gece etkili olan Kar yağışı sabah saatlerinde yerini sis ve soğuk havaya bıraktı. Görüş mesafesinin 20 metreye kadar düştüğü kentte, Hava sıcaklığı eksi 12 derece ölçüldü.

Ağrı'da sabahın erken saatlerinden bu yana etkili olan sis ve dondurucu soğuk kentte günlük yaşam olumsuz etkiliyor. Görüş mesafesinin 20 metreye kadar düştüğü kentte, sürücüler ilerlemekte güçlük çekiyor. Kentte baraka ve araç camları da buz tuttu. Vatandaşlar buz tutan baraka camlarını soba yakarak çözmeye çalıştı. Çok sayıda aracın camları da buz tutarken bazı sürücüler camları bezlerle temizledi.

Hava sıcaklığının sıfırın altında 12 derece ölçüldüğü Ağrı'da vatandaşların kaş ve kirpikleri buz tuttu. Öte yandan ağaçlarda oluşan kırağı nedeniyle kartpostallık görüntüler oluştu.

Havaların soğuk olduğunu belirten vatandaşlar baraka camlarını soba yakarak çözdüklerini ve bundan sonra soğuk havaların devam edeceğini belirtti. Vatandalar, soğuk havaların işleri olumsuz yönde etkilediğini dile getirdi.(İHA)

Ağrı soğuk hava ve sis etkili oluyor2

Ağrı soğuk hava ve sis etkili oluyor3

Ağrı soğuk hava ve sis etkili oluyor4


Diğer Ağrı Haberleri

Eleşkirt'te kar yağışı başladı
Eleşkirt'te kar yağışı başladı
AĞRI Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde etkili olan soğuk havanın ardından kar yağışı görülmeye başlandı.Eleşkirt'te akşam başlayan kar yağışı kent
Etiketler