Şuan sitede 13941 kişi var
hafif kar yağışlı
Ağrı
Hafif kar yağışlı
-2.1°C

Ağrı HÜDA PAR'dan basın kuruluşlarına ziyaret

AĞRI - HÜDA PAR Ağrı İl Başkanlığı'ndan bir heyet "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nedeniyle kentteki basın kuruluşlarını ziyaret etti.

Ağrı HÜDA PAR'dan basın kuruluşlarına ziyaret

AĞRI

AĞRI - HÜDA PAR Ağrı İl Başkanlığı'ndan bir heyet "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nedeniyle kentteki basın kuruluşlarını ziyaret etti. Sıcak ortamda gerçekleşen ziyaretlerde özellikle Ağrı'da görev yapan basın mensuplarının sorun ve sıkıntıları hakkında konuşuldu.

HÜDA PAR İl Başkanı Şaban Gökhan, Başkan Yardımcısı Ahmet Karhan, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Burhan Aslan, İl Başkanlığı Muhasibi Fırat Turan'dan oluşan heyet, Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaattin Aslan, İHA Ağrı Temsilcisi Ahmet Genç, Ağrı Güncel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kerem Engin, Ağrı Memleket Gazetesi İmtiyaz Sahibi Melikşah Kökser, Mesuliyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Arif Dondurmacı, Ağrıda Haber İmtiyaz Sahibi Yüksel Aslan'ı ziyaret etti.

HÜDA PAR İl Başkanı Şaban Gökhan, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nü kutlayarak basının güçlü olduğu ve sorunların çözümü için gayret ettikleri oranda memleketlerde olumlu gelişmelerin yaşandığını söyledi.

Şaban Gökhan, "Basın bir güçtür bu güç haklının yanında yer alırsa, basın mensubu bu görevini adaletin tesisi noktasında, ibadet şuuruyla yaptığı zaman katından da mükafat alır. Basın öyle bir durumdaki zalimi mazlum, mazlumu da zalim gösterebilmektedir maalesef. O yüzden basın mensubu bu görevini ifa ettiği sırada çok dikkat etmeli ve hassas olmalı gerektiği kanaatindeyiz. Basın özgür ve tarafsız olmalı ve yaptığı haberlere de mülki amir, idareciler objektif bakarak değerlendirmeli. Bu şekilde hem basın mensubu rahatça işini yapabilir ve hem de ilin sorun, sıkıntılarının çözüme kavuşması için rahatça gündem yapılabilir. Bu anlamda teşkilatı olarak her zaman basının yanında yer almışızdır. Yerelde basın güçlü olduğunda memleket açısından olumlu gelişmelere imza atılmaktadır." ifadelerini kullandı.

Basın mensupları da HÜDA PAR'ın basın hususundaki hassasiyetlerinin kendilerini mutlu ettiklerini ifade ettiler. Basın mensupları, memleketin menfaati için yapılan haberlere destek verilmesi gerekildiğini söylediler.

hüdapar gazeteci ziyaret2


Diğer Ağrı Haberleri

Eleşkirt'te kar yağışı başladı
Eleşkirt'te kar yağışı başladı
AĞRI Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde etkili olan soğuk havanın ardından kar yağışı görülmeye başlandı.Eleşkirt'te akşam başlayan kar yağışı kent
Etiketler