Şuan sitede 17275 kişi var
çok bulutlu
Ağrı
Çok bulutlu
-5.1°C

İl Başkanı Aydın, öğrencilerle bir araya geldi

AĞRI - AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, beraberindeki yetkililerle Geçitveren Köyü Ortaokulunu ziyaret etti.

İl Başkanı Aydın, öğrencilerle bir araya geldi

AĞRI

AĞRI - AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, beraberindeki yetkililerle Geçitveren Köyü Ortaokulunu ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Av. Abbas Aydın, Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin ve Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir ile birlikte ilçeye bağlı Geçitveren Köyü Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Aydın, köyleri sık sık ziyaret ettiklerini belirterek köylerin sorunları ve eksikliklerini yerinde tespit etmek için ziyaretlerini sürdüreceklerini dile getirdi.

Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu ifade eden İl Başkanı Aydın, "Özelliklede köy okullarında görev yapan öğretmenlerimizin, ailelerinden, eşlerinden hatta çocuklarından kopup buralara geldiklerini ve burada bu çocuklara bir şeyler katmanın öğretmenlerimize verdiği mutluluğu gördük, şahit olduk. Ben şahsım adına eğitim için her zaman, hem çocukların, hem öğretmenlerimizin yanındayım" dedi.(İHA)

abbas aydın öğrencilerle2

abbas aydın öğrencilerle3

abbas aydın öğrencilerle4


Diğer Ağrı Haberleri

Eleşkirt'te soğuk hava ve sis
Eleşkirt'te soğuk hava ve sis
AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde soğuk hava ve sis hayatı olumsuz etkiliyor.Bölgede etkili olan soğuk hava nedeniyle Ağaçlar ve yollar kırağı
Etiketler