Şuan sitede 13822 kişi var
hafif kar yağışlı
Ağrı
Hafif kar yağışlı
-2.3°C

Ağrı'da bayan doktora şiddet ve ölüm tehditi iddiası

AĞRI - Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde görev yapan Ece isimli Bayan Doktor, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, bir hasta tarafından şiddet gördüğünü ve ölümle tehdit edildiğini duyurdu.

Ağrı'da bayan doktora şiddet ve ölüm tehditi iddiası

AĞRI

AĞRI - Ağrı kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde görev yapan Ece isimli Bayan doktor, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, bir hasta tarafından şiddet gördüğünü ve ölümle tehdit edildiğini duyurdu.

Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde pretisyen hekim olarak görev Ece isimli bayan doktor Twitter hesabından şu paylaşımları yaptı:

“Ben Agri kadin dogum ve cocuk hastanesi cocuk acilde gorevli bir pratisyen hekimim. Bugun nobet suremi bir Saat gectigi halde hastanede zaten muayene olmus olan bir hastayi kendi doktoruna yonlendirdigim icin siddet gordum ve ölüm tehtidi aldim.”

“Olay kolluk kuvvetlerin intikal etti. Buradan da duyuruyorum. CAN GUVENLIGIM YOK..”

“Lutfen duyurmama yardim edin. Tum meslektaslarimdan yardim istiyorum. Sahis serbest birakilacak. CAN GUVENLIGIM YOK. Lutfen duyurmama yardim edin. Bizler yasatmak icin hayatlarimizi verdik. Öldürülmek istemiyoruz.”


Haber Yorumları

kenan tarafından 16 gün önce eklendi08-01-2018 8:52:46

bir doktora saldırılmasını tasbib etmiyoruz fakat bunu her yerde haber yapmakta büyük bir kasıt var madem şiddet uyguladı git mahkemede hakkını savun medyada değil burası demokratik bir ülke ama bir doktor başına düşen 250 hasta varken hastane pislik içindeyken batıdaki veterinerlikler bile bizim hastanemizden daha hijyenikken yeni göreve başlayan doktorların defalarca yanlış kanılarına rağmen bunları biz haber yapmıyoruz da bir tane kendini bilmezin bir yanlış hareketi hemen haber yapılıp ağrı halkı zan altında kalıyor el vicdan merhametli olun


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 5
Beğendim : 26
26

5

Diğer Ağrı Haberleri

Eleşkirt'te kar yağışı başladı
Eleşkirt'te kar yağışı başladı
AĞRI Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde etkili olan soğuk havanın ardından kar yağışı görülmeye başlandı.Eleşkirt'te akşam başlayan kar yağışı kent
Etiketler