Sitede 7515 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Diyadin Belediye Başkan Yardımcısı Salih Yaşar'dan hasta ziyareti

AĞRI - Ağrı’nın Diyadin Belediye Başkan Yardımcısı Salih Yaşar Erzurum, Ankara ve İzmir’deki hastanelerde tedavi gören Diyadin ve Ağrı’lı hastaları ziyaret etti.Diyadin B...

Diyadin Belediye Başkan Yardımcısı Salih Yaşar'dan hasta ziyareti

AĞRI - Ağrı’nın Diyadin Belediye Başkan Yardımcısı Salih Yaşar Erzurum, Ankara ve İzmir’deki hastanelerde tedavi gören Diyadin ve Ağrı’lı hastaları ziyaret etti.

Diyadin Belediye Başkan Yardımcısı Salih Yaşar, Ağrı’da Elektrik akımına kapılarak ağır yaralanan Harun Polat'a, tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyarette bulundu.

Başkan Yaşar yine aynı hastanede tedavi gören, Ağrı'nın Diyadin ilçesinde elektrik hattına takılan güvercini kurtarmak isterken akıma kapılarak ellerini kaybeden 16 yaşındaki çoban Ramazan Taşdemir'i ziyaret etti.

Ankara'daki Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde (GATA) ziyaret eden Yaşar, burada tedavi gören Polat ve Taşdemir'e şifa dileğinde bulundu.

Yaşar, yine Erzurum Bölge Araştırma Hastanesi ile Yakutiye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Mücahir Ergül ile Ağrı’da elektrik akımına kapılarak yaralanan Hasan Yakut’u ziyaret etti.

Başkan Yaşar, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Serkan Polat ile Murat Yardımcı’yı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

salih yaşar hasta ziyareti1

salih yaşar hasta ziyareti2

salih yaşar hasta ziyareti3

salih yaşar hasta ziyareti4

salih yaşar hasta ziyareti5

Yorum Ekle