Şuan sitede 17036 kişi var
çok bulutlu
Ağrı
Çok bulutlu
-5.1°C

Aras EDAŞ'a "istihdam" ödülü

ERZURUM - Capital dergisinin düzenlediği, "Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması"nın sonuçlarına göre, Aras Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Aras EDAŞ) sektöründe "Çalışan Sayısını En Çok Arttıran Şirket" oldu.

Aras EDAŞ'a "istihdam" ödülü

AĞRI ERZURUM

Erzurum - Capital dergisinin düzenlediği, "Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması"nın sonuçlarına göre, Aras Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Aras EDAŞ) sektöründe "Çalışan Sayısını En Çok Arttıran Şirket" oldu.

Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş, yaptığı yazılı açıklamada, Capital dergisinin düzenlediği "Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması" sonuçlarına göre "Çalışan Sayısını En Çok Arttıran Şirket" ödülüne elektrik dağıtım sektöründe Aras EDAŞ'ı layık gördüğünü aktardı.

Akbaş, şirket sıralanmasının ciro, karlılık, ihracat ve istihdam rakamlarının baz alınarak değerlendirildiğini belirttiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Bölgesel bir değerlendirmeyle değil, ulusal bir değerlendirme ile belirlenen bir mekanizmaya tabi tutularak Aras EDAŞ'ın dikkat çeken başarısı ödülün önemini de açıklıyor. Bizi memnun eden en güzel taraf ise iki yıllık bir sürece tabi tutularak değerlendirilmemiz.

Çalışan sayısını en çok arttıran şirketler arasına girerek şimdi ödül almış olabiliriz ama Capital dergisi iki yıllık iş akış sürecimizi değerlendirilerek bu sonuca varmış. Bu durum Aras Elektriğin sürekli çalışan sayısını arttırarak hem bölgesine istihdam sağladığı hem de bölgesinden aldığı enerjiyi bölge insanı için kullandığının başka bir göstergesidir."(AA)

Aras EDAŞ'a istihdam ödülü1


Haber Yorumları

dogrucu tarafından 19 gün önce eklendi04-01-2018 14:46:52

niye seçilmesinki fakir fukaranın sırtından kazandığı paralarla ne yapsa azdır godamanların kapısına gidemezken fakir halkın sistem üzerinden sayaç kesme bağlama ücretleri ve daha neler neler


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 18
18

0

hüseyin tarafından 19 gün önce eklendi04-01-2018 15:11:24

VALLAHA HAYRETLE HABERİ OKUYORUM DAHA 31.12.2017 TARİHİ İTİBATIRLA AĞRI VE İLÇELERİNDEN 80 GARİBAN TAŞERON İŞÇİNİN İŞİNE SON VEREN ARAS EDAŞ NASIL İSTİHDAM REKORU KIRMIŞ ANLAMIŞ DEĞİLİM BU ARADA DİYADİNNET AĞRILI ATILAN HEMŞERİLERİN İÇİN NEDEN HABER ETMİYORSUN DESTEK OLMUYORSUN ?


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 17
17

0

medeni tarafından 19 gün önce eklendi04-01-2018 15:15:38

bir firma da istihdam artışı ile hizmet arttırılır. İster kamu görevi olur ister bir bedele dayalı ticaret olur, karşı tarafa daha temiz ve daha kesintisiz hizmet vermek içindir istihdam artışı. Fakat aras edaş yenilenme adı altında tüm doğu illerini karanlığa gömdü. Çok daha farklı büyük zararlarını , millet kaçak kullanıyor yalanı ile tamamını fakir millet den çıkarıyor. yolsuzluk fakirin eli ile olmaz. aras edaş gibi dişlerini millete geçiren firmalar ile olur. ve en acısı da BUNA HÜKÜMET ALKIŞ TUTUYOR.


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 1
Beğendim : 8
8

1

Ahmat tarafından 19 gün önce eklendi05-01-2018 3:16:14

Berat albayrağin firmasi her halde alacak başka hangi babayiğit şirket alabilirki.şikayet etmeyin kaçak kullanmayin.onun bunun kaçaği bizim faturalarimiza yansiyor


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 4
Beğendim : 5
5

4

sözüm sözdür tarafından 16 gün önce eklendi07-01-2018 12:45:09

sayım müdürüm, uyguladığım tüm tassarruf yöntemlerine rağmen 4 nüfüs lu evime ayda 140 liradan aşağı elektrik parası ödemez iken. aynı binada oturan 7 nüfüslu komşuma ayda 20 ile 25 lira elektrik parası ödemesinin sırrını çözemedim. eğer bu işin sırrını çözerseniz söz veriyorum bir ödül plaketide ben size vereceğim.


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 4
4

0

Diğer Ağrı Erzurum Haberleri

Zeytin Dalı Harekatı
Zeytin Dalı Harekatı
ERZURUM - Birleştirici İş Dünyası Konfederasyonu (BİRKONFED) Genel Başkanı Osman Ünal, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesindeki
Zeytin Dalı Harekatı
Zeytin Dalı Harekatı
ERZURUM - Türkiye Kamu-Sen Erzurum İl Temsilciliği Şube Başkanı Müfit Bayraktar, Zeytin Dalı Harekatı'nı desteklediklerini belirterek, "Ordumuz
Etiketler