Şuan sitede 14310 kişi var
hafif kar yağışlı
Ağrı
Hafif kar yağışlı
-2.1°C

Kaymakam Özderin okul aile birliği toplantısına katıldı

AĞRI - Ağrı’nın Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin Taşlıçay Yatılı Bölge Okulu (YBO) okul aile birliği toplantısına katıldı.

Kaymakam Özderin okul aile birliği toplantısına katıldı

AĞRI TAŞLIÇAY

AĞRI - Ağrı’nın Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin Taşlıçay Yatılı Bölge Okulu (YBO) okul Aile birliği toplantısına katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kaya ile birlikte toplantıya katılan Kaymakam Özderin okulun ihtiyaçları ve yapılması gerekenler hakkında okul aile birliği üyelerinden bilgi aldı.

Okulla ilgili sorun, talep ve önerilerine çözüm bulmak için biraraya geldiklerini ifade eden Kaymakam Özderin “Eğitimde başarıyı yakalayabilmek için okul aile birliği, okul yöneticileri, öğretmenler ve velilere önemli görev ve sorumluluklar düşmektedir. Bu nedenle de ilçemizde eğitim ile ilgili yapılan çalışmalarımızda takım ruhuyla hareket ettiğimiz sürece ilçemizdeki eğitim-öğretim başarı düzeyimiz daha artacaktır.” dedi.

Kaymakam Özderin toplantının ardından öğrencilerle yemek yedi. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Özderin okuldan ayrıldı.

Enver Özderin Taşlıçay YBO2

Enver Özderin Taşlıçay YBO3

Enver Özderin Taşlıçay YBO4

Enver Özderin Taşlıçay YBO5


Diğer Ağrı Taşlıçay Haberleri

Eleşkirt'te kar yağışı başladı
Eleşkirt'te kar yağışı başladı
AĞRI Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde etkili olan soğuk havanın ardından kar yağışı görülmeye başlandı.Eleşkirt'te akşam başlayan kar yağışı kent
Etiketler