Şuan sitede 14712 kişi var
hafif kar yağışlı
Ağrı
Hafif kar yağışlı
-2.6°C

Battalgazi Belediye Meclisi toplandı

MALATYA - Battalgazi Belediye Meclisi, 2018 yılının ilk olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Battalgazi Belediye Meclisi toplandı

MALATYA

Malatya - Battalgazi Belediye Meclisi, 2018 yılının ilk olağan toplantısını gerçekleştirdi. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen 2018'in ilk meclis toplantısında imar konuları görüşüldü.

Görüşülen imar maddelerinin ardından sözleşmeli personel ücretinin belirlenmesi, gündem maddesi olarak görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Geçici işçi vizelerinin belirlenmesiyle ilgili Madde ise oy birliği ile kabul edildi.

Zabıta memurlarına verilecek aylık maktu fazla çalışma ücretinin belirlenmesiyle ilgili gündem maddesi ve meclis üyeleri huzur haklarının belirlenmesiyle ilgili maddeler de oy birliğiyle kabul edildi.

Gürkan'a bazı kurum ve kuruluşlarla yapılacak iş ve işlemlerle ilgili yetki verilmesiyle ilgili madde de oy birliğiyle kabul edildi.

Öte yandan Battalgazi Belediye Meclisi, denetim komisyonu üyelerini seçmek için oylama yaptı.

Abuzer Altın, Osman Şaşa, Tuncer Bulgurlu, Cumhur Şahapçıoğlu ve Abdurrahman Kızıl, denetim komisyonu üyeliğine seçildi.(AA)


Diğer Malatya Haberleri

Malatya'da aranan 30 kişi yakalandı
Malatya'da aranan 30 kişi yakalandı
MALATYA - Malatya'da, çeşitli suçlardan aranan 30 kişi yakaladı.Malatya İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Asayiş Şube Müdürlüğü
Darende'ye yeni terminal
Darende'ye yeni terminal
MALATYA - Darendeli esnaf ve vatandaşlar, ilçeye inşa edilecek yeni terminal için Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a teşekkür
Etiketler