Şuan sitede 15107 kişi var
hafif kar yağışlı
Ağrı
Hafif kar yağışlı
-2.6°C

Ağrı'da yılın son pikniğini öğretmenler yaptı

AĞRI - Ağrı'da farklı okullarda yıllardır görev yapan öğretmenler, yılbaşı tatilini fırsat bilip parkta mangal yakarak 2018 yılına girdi.

Ağrı'da yılın son pikniğini öğretmenler yaptı

AĞRI

AĞRI - Ağrı'da farklı okullarda yıllardır görev yapan öğretmenler, yılbaşı tatilini fırsat bilip parkta mangal yakarak 2018 yılına girdi. Ağrı'da 20 Gün önce yağan kar, havaların ısınması ve yağmurun yağmasının ardından tamamen eridi. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden Hava sıcaklığı vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla karşılanıyor.

Geçen sene bu zamanlar hava sıcaklığının eksi 30 dereceleri gördüğü kentte, bu yıl havaların sıcak olması vatandaşların yüzünü güldürüyor. Öte yandan Hafta sonu ve 1 günlük yılbaşı tatilini fırsat bilen öğretmenler, kent merkezi dışında bulunan Selahaddin Eyyubi Parkında mangal yakarak piknik yaptı.

Yeni yıla piknik yaparak giren öğretmenler, bir yandan semaverle çay yaparken, bir yandan da mangal üzerinde Domates ve biber közledi. Öğretmenler, mangalda pişirdikleri etleri yiyerek 2018 yılına piknikle merhaba dedi.

Ağrı'da uzun yıllardır görev yaptıklarını söyleyen öğretmenler her yıl kış mevsiminde Kar üzerinde piknik yaptıklarını söyledi.

Geçen yıl eksi 30 derece sıcaklıkta piknik yaptıklarına dikkat çeken öğretmenler, bu yıl havaların beklenmedik şekilde sıcak olduğunu belirtti. Ağrı'da ocak ayında kar olmamasını güzel ve ilginç bulan öğretmenler, fırsatı değerlendirip piknik yapmaya geldiklerini dile getirdi.

Geçen yıl ocak ayında yerde 1 metre kar olduğunu ve arabalarının üzerini battaniyelerle örttüklerini kaydeden öğretmenler, bu yıl çok şanslı olduklarını ifade etti. Ağrı'nın her yönüyle çok güzel olduğuna vurgu yapan öğretmenler, Ağrı'ya ön yargı ile bakılmaması ve herkesin gelip buraları görmesini istedi.(İHA)

ağrı ocak ayı piknik2

ağrı ocak ayı piknik3

ağrı ocak ayı piknik4

ağrı ocak ayı piknik5

ağrı ocak ayı piknik6

ağrı ocak ayı piknik7

ağrı ocak ayı piknik8

ağrı ocak ayı piknik9


Diğer Ağrı Haberleri

Eleşkirt'te kar yağışı başladı
Eleşkirt'te kar yağışı başladı
AĞRI Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde etkili olan soğuk havanın ardından kar yağışı görülmeye başlandı.Eleşkirt'te akşam başlayan kar yağışı kent
Etiketler