Sitede 5000 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Diyadin Kaymakam Öner'den 8 çocuklu ve 81 torunlu İlboğa çiftine ziyaret

AĞRI - Ağrı’nın Diyadin İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Olgun Öner eşi Gülcihan Öner ile birlikte 8 çocuklu 81 toruna sahip 97 yaşındaki Abdullah İlboğa ile eşi ...

Diyadin Kaymakam Öner'den 8 çocuklu ve 81 torunlu İlboğa çiftine ziyaret

AĞRI - Ağrı’nın Diyadin İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Olgun Öner eşi Gülcihan Öner ile birlikte 8 çocuklu 81 toruna sahip 97 yaşındaki Abdullah İlboğa ile eşi 84 yaşındaki Asiye İlboğa çiftini ziyaret etti.

Beraberinde Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü ve Evde Sağlık Hizmetleri Hekimi Doktor Sibel Akkoyun ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Öner yaşlı çiftle bir süre sohbet edip yakından ilgilendi.

İlçedeki yaşlılar, ihtiyaçlılar ve dezavantajlı gruplar konusunda hassasiyet gösterdiklerini belirten Kaymakam Öner “İlçemizde yaşayan her vatandaşımız gibi yaşlılarımız da bizim için çok kıymetlidir. Büyüklerimiz anlatacakları anılar ile bizlere rehber oluyorlar. Yaşlılarımızdan milletimizin ve bizlerin yaşayan onurları olarak tarihimizi ve geçmişimizi duymak geleceğimiz adına emin adımlar atmamızı sağlayacaktır. Gerek Kaymakamlık gerekse Belediye olarak her daim büyüklerimizin maddi ve manevi yanlarında olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

97 yaşındaki Abdullah İlboğa da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çocuklarının kendine çok iyi baktığını ve herhangi bir ihticanın olmadığını belirterek ziyaretten dolayı Kaymakam Öner ile eşine teşekkür etti.

abdullah asiye ilboğa diyadin1

abdullah asiye ilboğa diyadin2

abdullah asiye ilboğa diyadin3

abdullah asiye ilboğa diyadin4

abdullah asiye ilboğa diyadin5

abdullah asiye ilboğa diyadin6

abdullah asiye ilboğa diyadin7

abdullah asiye ilboğa diyadin8

abdullah asiye ilboğa diyadin9

abdullah asiye ilboğa diyadin10

abdullah asiye ilboğa diyadin11

abdullah asiye ilboğa diyadin12

abdullah asiye ilboğa diyadin13

Yorum Ekle