Sitede 8616 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu23°C

Taşlıçay'da öğrencilere trafik eğitimi

AĞRI - Taşlıçay İlçe Emniyet Amirliği ekipleri tarafından, Ağrı’nın Taşlıçay ilçesine bağlı Geçitveren Köyü’nde eğitim gören öğrencilere trafik eğitimi verildi.Taşlıçay İ...

Taşlıçay'da öğrencilere trafik eğitimi

AĞRI - Taşlıçay İlçe Emniyet Amirliği ekipleri tarafından, Ağrı’nın Taşlıçay ilçesine bağlı Geçitveren Köyü’nde eğitim gören öğrencilere trafik eğitimi verildi.

Taşlıçay İlçe Emniyet Amirliği, trafik kazalarının önlenmesi ve trafik bilincinin oluşturulmasında çocuklara düşen görevler, trafik kuralları, trafik işaret ve levhaları, trafikte yapılan kural ihlalleri, emniyet kemeri takmanın önemi konularında Geçitveren Köyü’nde eğitim gören öğrencilere eğitim verildi.

Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin ile İlçe Emniyet Amiri Fatih Karabulut’unda katıldığı eğitim sonrası öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Kaymakam Özderin küçük yaşta trafik kurallarının eğitimini almanın önemine değinerek "Her Gün bir çok trafik kazasının yaşandığı ülkemizde, trafik kurallarını öğrenme yaşı küçük yaşlarda başlamalıdır, evde ailelerin vereceği bilgilerin yanı sıra okul öncesi eğitim kurumlarında da bu konuya dikkat çekilmesi, öğrencilerimizin öğrenmeleri açısından son derece önemlidir. Polis arkadaşlarımız bu eksikliği gidermek amacıyla böyle bir eğitim vermiştir, emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

taşlıçay geçitveren trafik eğitimi1

taşlıçay geçitveren trafik eğitimi2

taşlıçay geçitveren trafik eğitimi3

taşlıçay geçitveren trafik eğitimi4

taşlıçay geçitveren trafik eğitimi5

taşlıçay geçitveren trafik eğitimi6

Yorum Ekle