Şuan sitede 15496 kişi var
hafif kar yağışlı
Ağrı
Hafif kar yağışlı
-2.7°C

Diyadin'den 50 öğrenci Kocaeli’ne uğurlandı

AĞRI - Ağrı’nın Diyadin ilçesinde İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen "Biz Anadoluyuz Projesi" kapsamında 50 öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Kocaeli’ne uğurlandı.

Diyadin'den 50 öğrenci Kocaeli’ne uğurlandı

DİYADİN AĞRI

AĞRI - Ağrı’nın Diyadin ilçesinde İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen "Biz Anadoluyuz Projesi" kapsamında 50 öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Kocaeli’ne uğurlandı.

Diyadin Kaymakamlığınca koordine edilen proje kapsamında Diyadin ilçesinden daha önce il dışına çıkmamış 50başarılı öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Kocaeli’ne uğurlandı.

Ağrı Ahmed-i Havalimanında düzenlenen uğurlama töreninde konuşan Diyadin Kaymakamı Olgun Öner İçişleri Bakanlığının "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında, öğrencilerin Kocaeli’ni gezeceklerini söyledi.

Proje kapsamında Diyadin’den 50 kız öğrencinin Kocaeli’ni ziyaret edeceğini ifade eden Öner, şunları kaydetti:

"Geleceğimizin teminatı olan siz değerli yavrularımızı Bakanlığımız ve valiliğimiz tarafından yürütülen ve Kaymakamlığımızca koordine edilen bu gezi çerçevesinde ülkemizin farklı kültürel ve tarihi değerlerini yerinde görmek amaçlanmaktadır. Kardeşlik köprüsü ile gideceğiniz yerlerde tanışıp belki de yıllar sürecek olan dostlukların başlayacağı adımlar atacaksınız. Sizlerin mutlukları ve başarıları ile bizlerin hem bulunduğumuz yer olan Diyadin’de hem de ülkemiz adına geleceğe umutlu bakmamızı sağlayacaksınız."

Geziye katılan öğrencilerden Atatürk Ortaokulu öğrencisi İrem Sultan Peker’de Kaymakam Öner’e teşekkür ederek Diyadinli öğrenciler adına çok mutlu olduklarını ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sebih Özden ile birlikte Havalimanına kadar öğrencilere eşlik eden Öner öğrencilerle vedalaşıp iyi yolculuklar diledi.

diyadin öğrenci kocaeli2

diyadin öğrenci kocaeli3

diyadin öğrenci kocaeli4

diyadin öğrenci kocaeli5

diyadin öğrenci kocaeli6

diyadin öğrenci kocaeli7

diyadin öğrenci kocaeli8

diyadin öğrenci kocaeli9

diyadin öğrenci kocaeli10

diyadin öğrenci kocaeli11

diyadin öğrenci kocaeli12

diyadin öğrenci kocaeli13

diyadin öğrenci kocaeli14

diyadin öğrenci kocaeli15

diyadin öğrenci kocaeli16


Haber Yorumları

vatandas tarafından 1 ay önce eklendi21-12-2017 10:03:45

devletin parasını sırf proje yapmak için çarçur eden ve usulsuz olarak zimmetlerine geçiren yetkililere inat böyle güzel projeleri hayata geçirerek 50 kız öğrencinin unutamayacağı bir deneyim yaratan herkesin eline sağlık.


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 1
Beğendim : 13
13

1

vatandaş 2 tarafından 1 ay önce eklendi21-12-2017 14:16:33

vatandan diye bir üye yorum yapmış. bende ona karşılık diyorum ki diğer projelerden sana para yedirmedikleri için mi böyle sitem ediyorsun. o projeleri yapıp para yiyenler sana da bir kaç kuruş verselerdi sesin çıkmazdı dimi...


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 5
Beğendim : 5
5

5

vatandas tarafından 1 ay önce eklendi21-12-2017 15:42:55

bana karsılık cevap verdiğini sanan arkadaş, bu işlerin içinde olan ve hakkıyla calısıp ekmeğini kazanan birisi olsan ve üst amirlerinin proje adı altında göstermelik projeler yapıp neler yaptıgını görsen sen de yazardın bir sitem. kimler kimin neler götürdügünü çok iyi biliyorda ülkede adalet yok malesef. BİLE BİLE HARAM YİYEN HERKESİ ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 1
Beğendim : 5
5

1

Diğer Diyadin Ağrı Haberleri

Eleşkirt'te kar yağışı başladı
Eleşkirt'te kar yağışı başladı
AĞRI Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde etkili olan soğuk havanın ardından kar yağışı görülmeye başlandı.Eleşkirt'te akşam başlayan kar yağışı kent
Etiketler