Şuan sitede 2906 kişi var
hava sisli
Ağrı
Sisli
-14.1°C

Pegasus İzmir'den Ağrı'ya uçmaya başlayacak

Pegasus İzmir'den Ağrı'ya uçmaya başlayacak
İSTANBUL - Pegasus Hava Yolları, Ocak 2018 itibarıyla açılacak yeni hatlarla birlikte İzmir'den Ağrı'ya uçmaya başlayacak.

İSTANBUL - Pegasus Hava Yolları, Ocak 2018 itibarıyla açılacak yeni hatlarla birlikte İzmir'den Ağrı'ya uçmaya başlayacak. Pegasus Hava Yolları'ndan yapılan açıklamaya göre, Pegasus, uçmaya başlayacağı 3 yeni Anadolu hattıyla misafirlerini yeni noktalara ulaştırmaya devam ediyor.

Ocak 2018 itibarıyla açılacak yeni hatlarla birlikte uçuş Ağını yurt içinde 38, yurt dışında 73 olmak üzere toplam 41 ülkede 111 noktaya ulaştıracak olan Pegasus, 17 Ocak'ta İstanbul Sabiha Gökçen-Bingöl, 22 Ocak'ta İstanbul Sabiha Gökçen-Uşak ve 24 Ocak'ta İzmir-Ağrı uçuşlarını başlatacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Nane, Pegasus Hava Yolları olarak, uçuş ağlarına her geçen Gün yeni noktalar eklemeye devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

"Sayın Cumhurbaşkanımızın da Ağrı'da müjdelediği gibi, İzmir-Ağrı uçuşlarımız Ocak 2018'de başlıyor. Bu sayede Türkiye'nin batısı ile doğusunu kısa uçuş süreleriyle birbirine bağlayacak ve misafirlerimizi yeni uçuş noktalarına ulaştıracağız. Sabiha Gökçen-Bingöl, Sabiha Gökçen-Uşak ve İzmir-Ağrı uçuşlarımızın başlamasıyla birlikte ocak ayında Anadolu'ya 3 yeni hat açmış olacağız. Misafirlerimize Pegasus farkını yaşatabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz."(AA)

Haber Yorumları

04murat tarafından 6 gün önce eklendi07-12-2017 10:21:03

Allah razı olsun ...


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 22
22

0

deniz çeri tarafından 6 gün önce eklendi07-12-2017 16:04:40

aydın da yaşayan bir ağrılı olarak emeği geçenlerden allah razı olsun tşkler bizim için cok rahat ve kısa zaman sürecek uçuşlar..


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 10
10

0

Diğer Ağrı Haberleri

Ağrı'da uyuşturucu operasyonu
Ağrı'da uyuşturucu operasyonu
AĞRI - Ağrı'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, bir kişinin vücuduna sarılı halde 1 kilogram metamfetamin ele geçirildi.Alınan bilgiye göre, bir
Ağrı'da şelale ve dere dondu
Ağrı'da şelale ve dere dondu
AĞRI - Son günlere soğuk havanın yaşamı olumsuz yönde etkilediği Ağrı'da şelale ve dere dondu.Sibirya soğuklarının etkisi altına giren Ağrı'da geceleri
Ağrı Dağı'nda terör operasyonu
Ağrı Dağı'nda terör operasyonu
AĞRI - "Türkiye'nin çatısı" olarak nitelendirilen Ağrı Dağı'nda, terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen hava destekli operasyonun, soğuk hava ve zorlu
Ağrı'da soğuk hava ve sis
Ağrı'da soğuk hava ve sis
AĞRI - Ağrı'da etkili olan soğuk hava ve sis hayatı olumsuz etkiledi.Kentteki yoğun sis sebebiyle Ağrı-Eleşkirt arasındaki karayolunda sürücüler zor anlar
Etiketler