Şuan sitede 2903 kişi var
hava sisli
Ağrı
Sisli
-14.1°C

Ağrı beyaza büründü

Ağrı beyaza büründü
AĞRI - Ağrı'da gece saatlerinde başlayan ve sabahın erken saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle kent beyaza büründü.

AĞRI - Ağrı'da gece saatlerinde başlayan ve sabahın erken saatlerinde etkili olan Kar yağışı nedeniyle kent beyaza büründü. Ağrı'da mevsim normalleri üzerinde geçen sıcak havalar yerini kar yağışına bıraktı.

Geçen yıla göre 1 Ay geç yağan vatandaşlarda memnuniyet oluştururken, bazı sürücüler kar yağışına hazırlıksız yakalandılar.

Sabaha kar yağışı ile uyanan bir çok vatandaş araçlarını karla kaplı görünce araçlarını çalıştırmak için uzun süre temizlik yapmak zorunda kaldılar.

Kent merkezine bu yıl ilk defa yağan kar yağışı en çok çocuklara yaradı, okula giden çocuklar kartopu oynayarak karın tadını çıkardılar.

Ağrı Belediyesi ekipleri araçların yolda kalmaması için yoğun çalışma başlatırken, devam eden yağış nedeni ile birçok köyle irtibatın kesildiği öğrenildi.

Kar yağışının bu sene oldukça geç yağdığını söyleyen vatandaşlar, 2017 yılında Ağrı'ya ilk defa kar yağışının olduğunu belirttiler.

2016 yılında 1 Kasım'da kar yağdığını ve bu süreye kadar 1 ton kömür yaktıklarını dile getiren vatandaşlar "Geç gelen kar yağışı herkesi sevindirdi. Kışımız yeni başlıyor" dediler.(İHA)

ağrı kar yağışı2

ağrı kar yağışı3

ağrı kar yağışı4

ağrı kar yağışı5

Diğer Ağrı Haberleri

Ağrı'da uyuşturucu operasyonu
Ağrı'da uyuşturucu operasyonu
AĞRI - Ağrı'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, bir kişinin vücuduna sarılı halde 1 kilogram metamfetamin ele geçirildi.Alınan bilgiye göre, bir
Ağrı'da şelale ve dere dondu
Ağrı'da şelale ve dere dondu
AĞRI - Son günlere soğuk havanın yaşamı olumsuz yönde etkilediği Ağrı'da şelale ve dere dondu.Sibirya soğuklarının etkisi altına giren Ağrı'da geceleri
Ağrı Dağı'nda terör operasyonu
Ağrı Dağı'nda terör operasyonu
AĞRI - "Türkiye'nin çatısı" olarak nitelendirilen Ağrı Dağı'nda, terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen hava destekli operasyonun, soğuk hava ve zorlu
Ağrı'da soğuk hava ve sis
Ağrı'da soğuk hava ve sis
AĞRI - Ağrı'da etkili olan soğuk hava ve sis hayatı olumsuz etkiledi.Kentteki yoğun sis sebebiyle Ağrı-Eleşkirt arasındaki karayolunda sürücüler zor anlar
Etiketler