Şuan sitede 2905 kişi var
hava sisli
Ağrı
Sisli
-14.1°C

Bursa Ağrı İli ve İlçeleri Derneği Başkanı Erhan Öztürk, Ağrı’da

Bursa Ağrı İli ve İlçeleri Derneği Başkanı Erhan Öztürk, Ağrı’da
Bursa Ağrı İli ve İlçeleri Derneği Başkanı Erhan Öztürk, Ağrı’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek dernek olarak Bursa’da yaptıkları faaliyetler hakkında açıklamalarda bulundu.

Bursa Ağrı İli ve İlçeleri Derneği Başkanı Erhan Öztürk, Ağrı’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek dernek olarak Bursa’da yaptıkları faaliyetler hakkında açıklamalarda bulundu.

Bursa'da Ağrı nüfusu ve birlik beraberliğinden de bahseden Öztürk: “Ağrılı hemşerilerimiz tarafından vermiş oldukları oy sonucunda ben ve yönetim kurulum oluştu. Şahsım ve yönetim kurulum ilk günden beri bizlere oy veren, vermeyen, seven, sevmeyen ayrımı yapmadan, kimliğinde 'Ağrı' yazan hemşerilerimizin her anında yanında olmuştur, olmaya da Allah'ın izni ile devam edeceğiz” dedi.

Bursa'da Ağrılılar, birlik beraberlik, dayanışma, yardımlaşma gibi temel kavramlarda hep örnek olmuştur diyen Başkan Öztürk “Sık sık memleketimize ziyaretler yaparak, siyasi ve bürokratlarımızla sürekli olarak iletişim halindeyiz. Ağrılı hemşerilerimiz şunu net olarak bilsinler ki; Öncelikle Bursa'da olmak üzere hiçbir zaman yalnız değiller! Bizim temel taşımızda birlik beraberlik yatmakta, bizde ki bu birlik beraberlik sayesinde bizler her türlü zorluğu aşmasını da biliriz, yıkmasını da! Birbirimize sevgi, saygı gösterelim. İnancımız bu şekilde olduğu sürece kaybetmeyiz!” diye konuştu.

Başkan Öztürk şöyle devam etti:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize teşrifi ve Ağrı AK Parti Başkanlığının 6. Olağan İl Kongresi daveti için, şahsım ve beraberimdeki heyet ile memleketimize geldik. Güzel ve ilimiz için fayda getirecek yatırımlar sözünü aldığımız güzel geçen kongrenin ardından bugünümüzü de ilimizde mesleğini icra eden basında emek veren siz değerli güzel insanlara yer ayırdık. Davetimize icabet eden tüm arkadaşlara teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Bizler her ne kadar Bursa'da olsak bile sizler bizim gözümüz, kulağımız, aynamızsınız. Bursa'da bizleri yakından takip etmenizi, bizleri ziyaret etmenizi ve düzenlemiş olduğumuz birlik beraberlik ve yardımlaşma gecelerimizde her zaman yanımızda görmek isteriz.”

Bursa Ağrılılar Derneği olarak çok güzel işlere imza atıp, çok doğru projeler üretip hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Öztürk şunları kaydetti:

"Allah kimseyi doğruluktan, dürüstlükten ayırmasın. Özellikle bu yörenin gazetecilerine çok teşekkür ediyorum. Bu doğruluk, dürüstlük sadece gazeteciler için değil herkes için geçerlidir. Bursa Ağrılılar Derneği olarak çok güzel işlere imza atıp, çok doğru projeler üretip hayata geçirdik. Bunları yaparken sizlerin çok büyük desteklerini aldık ve tanıtımını sağladık. Elimizden geldiği sürece el birliğiyle Bursa'da Ağrılılar olarak değişimi yaşatıyoruz. Bursa'da bu değişimi yaşatırken, şeffaf bir dernekçilik ortaya koyup, vatandaşlarımızın fikirlerine önem verdik.”

Haber Yorumları

Mehmet tarafından 3 gün önce eklendi11-12-2017 2:12:32

Başkanımız candır Bursa'dan ağrıya slm olsun


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 1
Beğendim : 0
0

1

Diğer Ağrı Haberleri

Ağrı'da uyuşturucu operasyonu
Ağrı'da uyuşturucu operasyonu
AĞRI - Ağrı'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, bir kişinin vücuduna sarılı halde 1 kilogram metamfetamin ele geçirildi.Alınan bilgiye göre, bir
Ağrı'da şelale ve dere dondu
Ağrı'da şelale ve dere dondu
AĞRI - Son günlere soğuk havanın yaşamı olumsuz yönde etkilediği Ağrı'da şelale ve dere dondu.Sibirya soğuklarının etkisi altına giren Ağrı'da geceleri
Ağrı Dağı'nda terör operasyonu
Ağrı Dağı'nda terör operasyonu
AĞRI - "Türkiye'nin çatısı" olarak nitelendirilen Ağrı Dağı'nda, terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen hava destekli operasyonun, soğuk hava ve zorlu
Ağrı'da soğuk hava ve sis
Ağrı'da soğuk hava ve sis
AĞRI - Ağrı'da etkili olan soğuk hava ve sis hayatı olumsuz etkiledi.Kentteki yoğun sis sebebiyle Ağrı-Eleşkirt arasındaki karayolunda sürücüler zor anlar
Etiketler