Şuan sitede 4881 kişi var
çok bulutlu
Ağrı
Çok bulutlu
-5.9°C

Kuşu kurtarırken kollarından olan Ramazan öğrencilerin gönderdiği videoyu izledi

ERZURUM - Ağrı'nın Diyadin ilçesinde yüksek gerilim hattının geçtiği elektrik tellerine takılan kuşu kurtarmak isterken akıma kapılan ve ardından Erzurum'da hastanede iki kolu da kesilen Ramazan Taşdemir'e Türkiye'nin dört bir yanından küçük öğrenciler video mesajlarıyla sevgilerini ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Videoyu izleyen Ramazan duygulandı ve Fenerbahçe aşkını dile getirdi.

Kuşu kurtarırken kollarından olan Ramazan öğrencilerin gönderdiği videoyu izledi

DİYADİN AĞRI

Erzurum - Ağrı'nın Diyadin ilçesinde yüksek gerilim hattının geçtiği Elektrik tellerine takılan kuşu kurtarmak isterken akıma kapılan ve ardından Erzurum'da hastanede iki kolu da kesilen Ramazan Taşdemir'e Türkiye'nin dört bir yanından küçük öğrenciler video mesajlarıyla sevgilerini ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Videoyu izleyen Ramazan duygulandı ve Fenerbahçe aşkını dile getirdi.

Diyadin'de yaklaşık 1 Ay önce küçük bir kuşu kurtarmak adına büyük bir fedakarlık yaparak elektriğe kapılan ve daha sonra kollarını kaybeden Ramazan Taşdemir için Hatay'ın Dörtyol ilçesi Karakese İlkokulu'nda görev yapan sınıf öğretmeni İbrahim Gök ve öğrencileri tarafından Türkiye genelinde bir kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya Konya, Hatay, Balıkesir, Antalya gibi şehirlerden birçok öğretmen ve öğrenci katılarak video mesajlarıyla Ramazan Taşdemir'e sevgilerini ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Videoyu izleyerek duygulanan Ramazan Taşdemir, kendisini unutmayan küçük öğrencilere teşekkür etti.

"Fenerbahçe fanatiğiyim"

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Merkezinde tedavisi süren Ramazan, en büyük arzularından birisinin Kadıköy'de Fenerbahçe'nin maçını izleyip futbolcularla bir araya gelmek olduğunu söyledi.

Ramazan Taşdemir, "Buradan taburcu olduktan sonra Fenerbahçe'nin maçına gitmek istiyorum. Futbolcuları görmek istiyorum" dedi.(İHA)

Ramazan Taşdemir2


Diğer Diyadin Ağrı Haberleri

Eleşkirt'te soğuk hava ve sis
Eleşkirt'te soğuk hava ve sis
AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde soğuk hava ve sis hayatı olumsuz etkiliyor.Bölgede etkili olan soğuk hava nedeniyle Ağaçlar ve yollar kırağı
Etiketler