Şuan sitede 9808 kişi var
hava dumanlı
Ağrı
Dumanlı
3.1°C

IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çeçen, öğrencilerle buluştu

IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çeçen, öğrencilerle buluştu
AĞRI - IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) öğrencileriyle bir araya geldi.

AĞRI - IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) öğrencileriyle bir araya geldi. Kültür ve Kongre Merkezi Osmanlı Konferans Salonunda düzenlenen programda konuşan Çeçen, 50 yıla yaklaşan iş hayatında Türkiye'de ve dünyada ses getiren çok önemli eserler yaptığını ama en büyük eserinin, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) olduğunu söyledi.

Öğrencilere öğütler veren Çeçen, şöyle devam etti:

"Çevrenizle, arkadaşlarınızla ve ailenizle olan ilişkilerinizde sözünüzle, şahsınızla kişiliğinizle güven verecek şekilde hareket edin. Mutlaka insanların güvenini kazanın. Bunu yaparken de kendinize güvenin. Güven vermenin temel şartlarından biri de dürüst olmaktır. Başarıya giden yolda insanların bazı temel vazgeçilmez prensiplerinin olması gerekir. Bunların başında güven, Adalet ve dürüstlük ve gelir. Dürüstlük size olan güveni artırır. Başarılı olmak için gereken en önemli hususlardan birisi de mutlu bir evliliktir. Bir insan eğer mutsuzsa, başarılı olma şansı azalır."

Konuşmaların ardından AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut tarafından Çeçen'e plaket takdim edildi.(AA)

IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çeçen, öğrencilerle buluştu2

IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çeçen, öğrencilerle buluştu3

IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çeçen, öğrencilerle buluştu4

Haber Yorumları

AĞRILI tarafından 1 ay önce eklendi19-10-2017 10:24:39

ALLAH İbrahim Çeçen beyefendiyi ilim yolunda güzelim Ağrı'mıza yaptığı maddi ve manevi hizmetlerden ötürü razı olsun İnşallah.


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 3
Beğendim : 24
24

3

Agrili tarafından 29 gün önce eklendi20-10-2017 15:10:45

Ibrahim cecen gibi bir hemsehrim oldugundan gurur duyuyorum.Boyle caliskan ve azimli, basarili hemsehrilerimin artmasini canabi ALLAH'tan niyaz ediyorum.Nice basarili ve baris dolu yillara Agri.Yurtdisindan yazan bir Agrili vatandas.


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 9
9

0

Diğer Ağrı Haberleri

Ağrı'da şüpheli çanta
Ağrı'da şüpheli çanta
AĞRI - Ağrı'da adliye duvarına bırakılan ve fünyeyle patlatılan çantanın içinden şampuan ile ders notları çıktı.Dörtyol Kavşağı'nda geçen
Bursalı beşizler 21 aylık oldu
Bursalı beşizler 21 aylık oldu
BURSA - Bursa'da "17 Kasım Dünya Prematüre Günü" sebebiyle düzenlenen etkinlikle prematüre olarak dünyaya gelen bebekler ve aileleri bir araya
Etiketler