Şuan sitede 2832 kişi var
hava sisli
Ağrı
Sisli
-14.1°C

Ağrı Adıgüzel Cam Balkon ve Duşakabin sistemleri

Ağrı Adıgüzel Cam Balkon ve Duşakabin sistemleri
Ağrı’da 1997 yılından bu yana hizmet veren Ağrı Adıgüzel cam balkon firması cam balkon ve duşakabin ile mutfak tezgah arası ve otomatik kepenk sistemleri ile Ağrı’da hizmet vermeye devam ediyor.

Ağrı’da 1997 yılından bu yana hizmet veren Ağrı Adıgüzel cam balkon firması Cam balkon ve duşakabin ile mutfak tezgah arası ve otomatik kepenk sistemleri ile Ağrı’da hizmet vermeye devam ediyor.

1997 yılında kurulan ve ahşap ve kapı üzerine faaliyet gösteren firma 2000 yılından itibaren PVC ve Mobilya işlerini bünyesine katmış. 2010 yılında Ağrı Adıgüzel cam balkon olarak cam ve duşakabin sistemlerini bünyesine katan firma Cumhuriyet Caddesi Kütüphane üstünde bulunan işyerlerinde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

3D CAM BASKI

İşletmeci Hakan Adıgüzel yaptığı açıklamada alanında kaliteli malzeme profesyonel işçilik anlayışıyla hizmet verdiklerini belirterek şunları söyledi:

"Firmamızda Duşakabin cam balkon ve mutfak tezgahlarına 3D cam baskı uygulanmakta olup, firmamızda banyo dolap çeşitleriyle de hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizde çözüm ortaklarımız Fıratpen, Pakdoor, Kale Çelik Kapı gibi alanında profesyonel dünyaca ünlü firmalarla çalışıyoruz. Kaliteli malzeme, profesyonel işçilik, kaliteli ürün prensibimizle süregelen hizmet anlayışımız ve kullanıcılarımızın memnuniyeti firmamızı her geçen Gün üst basamaklara taşımaktadır.”

Bayi ve müşterilerine satış ve sonrasında sorunsuz ürün ve ekipman ile üretim ve montaj desteği verdiklerini aktaran Adıgüzel “ Firmamız, müşterilerimize sistemin teknik özellikleri, teslim süreleri ve servis konularında yardımcı olacak, hiçbir sorun yaşatmayacak uzman elemanları ile hizmet vermektedir. Firmamız Ağrı başta olmak üzere Ağrı, Iğdır, Kars ,Erzurum, Bingöl, Muş, Van, Bitlis, il ve ilçelerinde faaliyet gösteriyor.” diye konuştu.

ADRES
Cumhuriyet Caddesi Kütüphane Üstü
GSM : 0 (536) 813 62 75 - 0(535) 215 46 87

ağrı cambalkon adıgüzel2

ağrı cambalkon adıgüzel3

ağrı cambalkon adıgüzel4

ağrı cambalkon adıgüzel5

ağrı cambalkon1

ağrı cambalkon2

ağrı cambalkon3

ağrı cambalkon4

ağrı cambalkon5

ağrı cambalkon6

ağrı cambalkon7

ağrı cam balkon1

ağrı cam balkon2

ağrı cam balkon3

ağrı cam balkon4

ağrı duşakabin1

ağrı duşakabin2

ağrı duşakabin3

ağrı duşakabin4

ağrı duşakabin5

Diğer Ağrı Haberleri

Ağrı'da uyuşturucu operasyonu
Ağrı'da uyuşturucu operasyonu
AĞRI - Ağrı'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, bir kişinin vücuduna sarılı halde 1 kilogram metamfetamin ele geçirildi.Alınan bilgiye göre, bir
Ağrı'da şelale ve dere dondu
Ağrı'da şelale ve dere dondu
AĞRI - Son günlere soğuk havanın yaşamı olumsuz yönde etkilediği Ağrı'da şelale ve dere dondu.Sibirya soğuklarının etkisi altına giren Ağrı'da geceleri
Ağrı Dağı'nda terör operasyonu
Ağrı Dağı'nda terör operasyonu
AĞRI - "Türkiye'nin çatısı" olarak nitelendirilen Ağrı Dağı'nda, terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen hava destekli operasyonun, soğuk hava ve zorlu
Ağrı'da soğuk hava ve sis
Ağrı'da soğuk hava ve sis
AĞRI - Ağrı'da etkili olan soğuk hava ve sis hayatı olumsuz etkiledi.Kentteki yoğun sis sebebiyle Ağrı-Eleşkirt arasındaki karayolunda sürücüler zor anlar
Etiketler