07.10.2017 Saat: 12:58 | Son Güncelleme: 07.10.2017 Saat: 12:58

Doğubayazıt'ta mahalle yolları asfaltlanıyor

AĞRI - Doğubayazıt ilçesinde mahalle yollarının asfaltlanma çalışmaları başladı.Doğubayazıt'ta mahalle yollarını asfaltlama çalışmaları Büyük Ağrı Mahallesi Kalus Caddesi'nde düzenlenen

Doğubayazıt'ta mahalle yolları asfaltlanıyor - Ağrı Doğubayazıt Haberleri

Doğubayazıt

AĞRI - Doğubayazıt ilçesinde Mahalle yollarının asfaltlanma çalışmaları başladı. Doğubayazıt'ta mahalle yollarını asfaltlama çalışmaları Büyük Ağrı Mahallesi Kalus Caddesi'nde düzenlenen törenle başladı.

Kaymakam ve Doğubayazıt Belediye Başkan Vekili Ulaş Akhan, şehir merkezinin ardından mahalle yollarında başlattıkları asfaltlama çalışmalarını tamamen belediye kaynaklarıyla yaptıklarını vurguladı.

Akhan, şöyle konuştu:

"Bugün burada en dış mahallemizden asfaltlama çalışmasına başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlk defa Doğubayazıt şehir merkezi dışında ve en önemlisi belediyenin imkanlarıyla, başka hiçbir yerin desteğini almadan bu çalışmayı yapıyoruz. Bugün inşallah Büyük Ağrı Caddesi Kalus Caddesi'nin 1,5 kilometrelik kısmını asfaltlıyoruz. Asfaltı bir günde dökmek sorun değil ama asıl önemli olan asfaltı dökecek altyapıyı o yola hazırlamak."

Yapılan duanın ardından Asfalt dökme çalışmasına başlandı.

Törene, AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Nebahat Öner, Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Efe, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Ergül, Şoförler Odası Başkanı Fatih Tanrıkulu, kurum amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.(AA)

Doğubayazıt'ta mahalle yolları asfaltlanıyor 2

Doğubayazıt'ta mahalle yolları asfaltlanıyor 3

Doğubayazıt'ta mahalle yolları asfaltlanıyor 4

Doğubayazıt'ta mahalle yolları asfaltlanıyor 5

Doğubayazıt'ta mahalle yolları asfaltlanıyor 6

Doğubayazıt'ta mahalle yolları asfaltlanıyor 7


Etiketler

Haber Yorumları

Hoca tarafından 13 gün önce eklendi08-10-2017 1:17:46

Ağrıda da asfalt görebilecek miyiz? Şehirde yıllardır aynı kalan şikayet ettiğimiz yolları bile arar olduk. Tamam doğal gazı getiriyorsun anladık ta boru dosenen yerleri bari asfaltlayin. Mahalle aralarını coktan gectim bari sehirde var olan 1 tane ana yolu duzeltin vallahi ayıptır günahtır . Kimse de cikip tepki gostermiyor. Ne olacak bu sehrin hali . Hadi biz bir kac yil daha kalip gideriz ya buranın insanı bu cileyi daha ne kadar cekecek. Kar yagsin da yoldaki cukurlar karla kapansin diye dua eder olduk.. Sayın Valimizden rica ediyorum lütfen bu yollarımızı duzeltelim..


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 7
Beğendim : 30
30

7

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Eleşkirt'te kurum amirleri toplantısı
AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde kurum amirleri toplantısı yapıldı.Eleşkirt Kaymakamlığı toplantı salonunda, Kaymakam Gülhani Ozan Sarı başkanlığında
Ağrılı sporculara malzeme desteği
AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ağrı'da faaliyet gösteren 32 kulübe malzeme yardımında bulundu.Ağrı Valiliği önünde gerçekleştirilen malzeme dağıtım