Şuan sitede 17604 kişi var
çok bulutlu
Ağrı
Çok bulutlu
-4.9°C

Hozat'ta okullarda ilaçlama çalışmaları

TUNCELİ - Hozat Belediyesi ilçedeki okularda öğrecilerin sağlığını korumak için ilaçlama çalışması yaptı.

Hozat'ta okullarda ilaçlama çalışmaları

TUNCELİ

TUNCELİ - Hozat Belediyesi ilçedeki okularda öğrecilerin sağlığını korumak için ilaçlama çalışması yaptı. Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçedeki öğrencilerin sorunlarının çözülmesi ve daha sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için okullara imkanlar ölçüsünde destek vermeye devam ettiklerini söyledi.

Öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için ilgili kurumlara çalışmalar yaptıklarını belirten Polat, şunları kaydetti:

"Eğitim bizim toplumumuzun en çok değer verdiği hususlardan biridir, vazgeçilmezimizdir. Eğitimin kaliteli olarak her öğrenciye ulaşması için bizden talep edilen veya tespit ettiğimiz sorunları çözmek için çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda öğrencilerin sağlığını korumak bizler için ayrı bir önem taşıyor. Öğrencilerimizin daha sağlıklı bir ortamda eğitim ve öğretim görebilmeleri için okullarımızda öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve personelimizin ortak kullanım alanlarında ekiplerimiz tarafından ilaçlama çalışması yaptık. Tamamlanan çalışmayla ilçedeki tüm okullarımız hijyenik ve sağlıklı hale getirdik."(AA)


Diğer Tunceli Haberleri

Kamer Genç mezarı başında anıldı
Kamer Genç mezarı başında anıldı
TUNCELİ - Eski CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç ölümünün 2.yılında mezarı başında anıldı.Nazımiye ilçesine bağlı Ramazan köyündeki aile mezarlığında
Tunceli'deki kar yağışı ve tipi
Tunceli'deki kar yağışı ve tipi
TUNCELİ - Tunceli'deki kar yağışı ve tipi yüzünden dün gece kapanan Tunceli-Pülümür-Erzincan karayolu ulaşıma açıldı.Kentte, 3 gündür etkisini sürdüren
Etiketler