Şuan sitede 9819 kişi var
hava dumanlı
Ağrı
Dumanlı
3.1°C

Hozat'ta okullarda ilaçlama çalışmaları

Hozat'ta okullarda ilaçlama çalışmaları
TUNCELİ - Hozat Belediyesi ilçedeki okularda öğrecilerin sağlığını korumak için ilaçlama çalışması yaptı.

TUNCELİ - Hozat Belediyesi ilçedeki okularda öğrecilerin sağlığını korumak için ilaçlama çalışması yaptı. Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçedeki öğrencilerin sorunlarının çözülmesi ve daha sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için okullara imkanlar ölçüsünde destek vermeye devam ettiklerini söyledi.

Öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için ilgili kurumlara çalışmalar yaptıklarını belirten Polat, şunları kaydetti:

"Eğitim bizim toplumumuzun en çok değer verdiği hususlardan biridir, vazgeçilmezimizdir. Eğitimin kaliteli olarak her öğrenciye ulaşması için bizden talep edilen veya tespit ettiğimiz sorunları çözmek için çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda öğrencilerin sağlığını korumak bizler için ayrı bir önem taşıyor. Öğrencilerimizin daha sağlıklı bir ortamda eğitim ve öğretim görebilmeleri için okullarımızda öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve personelimizin ortak kullanım alanlarında ekiplerimiz tarafından ilaçlama çalışması yaptık. Tamamlanan çalışmayla ilçedeki tüm okullarımız hijyenik ve sağlıklı hale getirdik."(AA)

Diğer Tunceli Haberleri

Etiketler