Şuan sitede 17594 kişi var
çok bulutlu
Ağrı
Çok bulutlu
-4.9°C

Tunceli AK Parti teşkilatından huzurevi ziyareti

TUNCELİ - AK Parti Tunceli Merkez İlçe Başkanı ve beraberindekiler TOKİ Huzurevi'ni ziyaret ederek yaşlılarla bir araya geldi.

Tunceli AK Parti teşkilatından huzurevi ziyareti

TUNCELİ

TUNCELİ - AK Parti Tunceli Merkez İlçe Başkanı ve beraberindekiler TOKİ Huzurevi'ni ziyaret ederek yaşlılarla bir araya geldi. AK Parti Tunceli Merkez İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, TOKİ Huzurevi'ne gerçekleştirilen ziyarete AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mesut Tekin, İl Başkan Yardımcıları Meral Dal ve İslam Ölmez, kadın Kolları Başkanı Yıldız Güngör, Aile ve Sosyal Politikalar Birim Başkanı Aysun Taşbilek, parti üyeleri ve çocuklar katıldı.

Ziyarette Tekin ve beraberindekilerin huzurevinde kalan yaşlılarla tek tek görüşerek sohbet ettiği, sorunlarını dinlediği belirtildi.

Açıklamada, görüşlerine yer verilen AK Parti Tunceli Merkez İlçe Başkanı Tekin, şunları kaydetti:

"Biz AK Parti olarak her zaman yaşlılarımızın, engellilerin ve şehit ailesi, gaziler ile yetim ve öksüzlerin yanındayız. Onlarla bir araya gelmek onlarla vakit geçirmek bizleri mutlu ediyor. Bugün de biz yaşlılarımızla beraberiz. Dedelerimizin, ninelerimizin duaları ve nasihatleri ile yolumuza devam ediyoruz. Onlardan aldığımız dualar ile güçlü yarınlara doğru adım atıyoruz. Bu kutlu yürüyüş sizlerden aldığımız kutlu emanetler ile devam edecek. İnanıyorum ki sizlerden aldığımız bir selam, bir dua ile yolumuz ap ak olacak."(AA)


Diğer Tunceli Haberleri

Kamer Genç mezarı başında anıldı
Kamer Genç mezarı başında anıldı
TUNCELİ - Eski CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç ölümünün 2.yılında mezarı başında anıldı.Nazımiye ilçesine bağlı Ramazan köyündeki aile mezarlığında
Tunceli'deki kar yağışı ve tipi
Tunceli'deki kar yağışı ve tipi
TUNCELİ - Tunceli'deki kar yağışı ve tipi yüzünden dün gece kapanan Tunceli-Pülümür-Erzincan karayolu ulaşıma açıldı.Kentte, 3 gündür etkisini sürdüren
Etiketler