Şuan sitede 9764 kişi var
hava dumanlı
Ağrı
Dumanlı
3.1°C

Tunceli AK Parti teşkilatından huzurevi ziyareti

Tunceli AK Parti teşkilatından huzurevi ziyareti
TUNCELİ - AK Parti Tunceli Merkez İlçe Başkanı ve beraberindekiler TOKİ Huzurevi'ni ziyaret ederek yaşlılarla bir araya geldi.

TUNCELİ - AK Parti Tunceli Merkez İlçe Başkanı ve beraberindekiler TOKİ Huzurevi'ni ziyaret ederek yaşlılarla bir araya geldi. AK Parti Tunceli Merkez İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, TOKİ Huzurevi'ne gerçekleştirilen ziyarete AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mesut Tekin, İl Başkan Yardımcıları Meral Dal ve İslam Ölmez, kadın Kolları Başkanı Yıldız Güngör, Aile ve Sosyal Politikalar Birim Başkanı Aysun Taşbilek, parti üyeleri ve çocuklar katıldı.

Ziyarette Tekin ve beraberindekilerin huzurevinde kalan yaşlılarla tek tek görüşerek sohbet ettiği, sorunlarını dinlediği belirtildi.

Açıklamada, görüşlerine yer verilen AK Parti Tunceli Merkez İlçe Başkanı Tekin, şunları kaydetti:

"Biz AK Parti olarak her zaman yaşlılarımızın, engellilerin ve şehit ailesi, gaziler ile yetim ve öksüzlerin yanındayız. Onlarla bir araya gelmek onlarla vakit geçirmek bizleri mutlu ediyor. Bugün de biz yaşlılarımızla beraberiz. Dedelerimizin, ninelerimizin duaları ve nasihatleri ile yolumuza devam ediyoruz. Onlardan aldığımız dualar ile güçlü yarınlara doğru adım atıyoruz. Bu kutlu yürüyüş sizlerden aldığımız kutlu emanetler ile devam edecek. İnanıyorum ki sizlerden aldığımız bir selam, bir dua ile yolumuz ap ak olacak."(AA)

Diğer Tunceli Haberleri

Etiketler