27.09.2017 Saat: 09:30 | Son Güncelleme: 27.09.2017 Saat: 09:30

Kars'ta havada görülen parlak cisim Ağrı'da da görüntülendi

AĞRI - Kars'ın Digor ve Kağızman ilçeleri kırsalında göktaşı düştüğü ileri sürüldü.Havada görülen parlak cisim, Ağrı'da da bir vatandaş tarafından kaydedildi.İddiaya göre, Kağızman ve Digor

Kars'ta havada görülen parlak cisim Ağrı'da da görüntülendi - Ağrı Haberleri

Ağrı

AĞRI - Kars'ın Digor ve Kağızman ilçeleri kırsalında göktaşı düştüğü ileri sürüldü. Havada görülen parlak cisim, Ağrı'da da bir vatandaş tarafından kaydedildi.

İddiaya göre, Kağızman ve Digor arasında akşam saatlerinde hayvan otlatan çobanlar havada parlak bir cisim gördü. Hızla yere düşerken ışık saçan cismin göktaşı olduğunu ileri süren çobanlar, "dağlık bölgeye ışıklı cismin" düştüğü yönünde güvenlik güçlerine ihbarda bulundu. Konuyla ilgili resmi kaynaklardan herhangi bir açıklama yapılmazken, cismin düştüğü bölgeye güvenlik güçlerinin sevk edildiği iddia edildi.

Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde Ercan Deniz adlı vatandaş da havada görülen cismi görüntüledi. Konu ile ilgili konuşan Deniz, havada çok büyük daireler çizen bir cisim gördüğünü ve hemen cep telefonu ile fotoğraflarını çektiği belirtti.

Deniz, "İlk önce helikopter sandım fakat cisim çok tuhaf bir tarafa ışık saçıyordu, el feneri gibi, yaklaşık bir Dakika sonra ise büyük daireler çizerek ortadan kayboldu" diye konuştu.(İHA)

göktaşı ağrı taşlıçay2


Etiketler

Haber Yorumları

Yıldırım yerlikaya tarafından 23 gün önce eklendi27-09-2017 23:07:05

Bu cismi ben bes yıl öncede ağrıda görmüştüm . gece saat 22 sularinda disarda bahcede oturur ken ayni sekilde once fene gibi isik sacip sonrada yuvarlak seklinde daireler sacarak gozden kayboldu . bu durum kösedağ tarafında hemen dibimizde görüldü . o zamanlar cekmistik foto felan tabi aradan 5 yil gecti oylece kaybettik fotolarida . saygilarimla ..


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 3
Beğendim : 8
8

3

Diğer Ağrı Haberleri
Eleşkirt'te kurum amirleri toplantısı
AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde kurum amirleri toplantısı yapıldı.Eleşkirt Kaymakamlığı toplantı salonunda, Kaymakam Gülhani Ozan Sarı başkanlığında
Ağrılı sporculara malzeme desteği
AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ağrı'da faaliyet gösteren 32 kulübe malzeme yardımında bulundu.Ağrı Valiliği önünde gerçekleştirilen malzeme dağıtım