Şuan sitede 17679 kişi var
çok bulutlu
Ağrı
Çok bulutlu
-4.9°C

Tunceli'den gelen öğrenciler Afyonkarahisar'da ağırlandı

AFYONKARAHİSAR - 'Biz Anadoluyuz' projesi kapsamında Tunceli'den gelen öğrenciler dört gün boyunca Afyonkarahisar'da ağırlandı.

Tunceli'den gelen öğrenciler Afyonkarahisar'da ağırlandı

TUNCELİ

AFYONKARAHİSAR - 'Biz Anadoluyuz' projesi kapsamında Tunceli'den gelen öğrenciler dört Gün boyunca Afyonkarahisar'da ağırlandı. Vali Mustafa Tutulmaz'ın önderliğinde, Karahisar Gençlik Merkezi koordinatörlüğünde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün sekretaryasını üstlendiği 4 gün süren gezi programı kapsamında 1. gün Akarçay'da tekne turu yapılırken Masal Parkı gezdirildi.

Programın 2. gününde ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,Tunceli ve Afyonkarahisarlı öğrenciler ile kahvaltıda bir araya gelmişti. İkinci günkü programın devamında ise Şuhut Atatürk Evi, Kocatepe, Yüzbaşı Agâh Efendi Şehitliği gezisinin ardından Fen Lisesinde gerçekleştirilen müzik dinletisi ve folklor gösterisi yapılmıştı.

Kentteki programlar kapsamında hemen her gün termal Su imkanından faydalanan misafirler için günün sonunda ise sinema etkinliği düzenlendi.

Programın son gününde ise İstiklal Tanıtım Merkezini inceleyen ve yetkililerden bilgiler alan kültür elçileri, Zafer Tepe ve Şehit Sancaktar Anıtını gezmelerinin ardından Zafer Havalanı'ndan Tunceli'ye uğurlandılar.(İHA)

Tunceliden gelen öğrenciler Afyonkarahisarda ağırlandı2

Tunceliden gelen öğrenciler Afyonkarahisarda ağırlandı3

Tunceliden gelen öğrenciler Afyonkarahisarda ağırlandı4


Diğer Tunceli Haberleri

Kamer Genç mezarı başında anıldı
Kamer Genç mezarı başında anıldı
TUNCELİ - Eski CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç ölümünün 2.yılında mezarı başında anıldı.Nazımiye ilçesine bağlı Ramazan köyündeki aile mezarlığında
Tunceli'deki kar yağışı ve tipi
Tunceli'deki kar yağışı ve tipi
TUNCELİ - Tunceli'deki kar yağışı ve tipi yüzünden dün gece kapanan Tunceli-Pülümür-Erzincan karayolu ulaşıma açıldı.Kentte, 3 gündür etkisini sürdüren
Etiketler