Şuan sitede 9832 kişi var
hava dumanlı
Ağrı
Dumanlı
3.1°C

Tunceli'den gelen öğrenciler Afyonkarahisar'da ağırlandı

Tunceli'den gelen öğrenciler Afyonkarahisar'da ağırlandı
AFYONKARAHİSAR - 'Biz Anadoluyuz' projesi kapsamında Tunceli'den gelen öğrenciler dört gün boyunca Afyonkarahisar'da ağırlandı.

AFYONKARAHİSAR - 'Biz Anadoluyuz' projesi kapsamında Tunceli'den gelen öğrenciler dört Gün boyunca Afyonkarahisar'da ağırlandı. Vali Mustafa Tutulmaz'ın önderliğinde, Karahisar Gençlik Merkezi koordinatörlüğünde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün sekretaryasını üstlendiği 4 gün süren gezi programı kapsamında 1. gün Akarçay'da tekne turu yapılırken Masal Parkı gezdirildi.

Programın 2. gününde ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,Tunceli ve Afyonkarahisarlı öğrenciler ile kahvaltıda bir araya gelmişti. İkinci günkü programın devamında ise Şuhut Atatürk Evi, Kocatepe, Yüzbaşı Agâh Efendi Şehitliği gezisinin ardından Fen Lisesinde gerçekleştirilen müzik dinletisi ve folklor gösterisi yapılmıştı.

Kentteki programlar kapsamında hemen her gün termal Su imkanından faydalanan misafirler için günün sonunda ise sinema etkinliği düzenlendi.

Programın son gününde ise İstiklal Tanıtım Merkezini inceleyen ve yetkililerden bilgiler alan kültür elçileri, Zafer Tepe ve Şehit Sancaktar Anıtını gezmelerinin ardından Zafer Havalanı'ndan Tunceli'ye uğurlandılar.(İHA)

Tunceliden gelen öğrenciler Afyonkarahisarda ağırlandı2

Tunceliden gelen öğrenciler Afyonkarahisarda ağırlandı3

Tunceliden gelen öğrenciler Afyonkarahisarda ağırlandı4

Diğer Tunceli Haberleri

Etiketler