Iğdır ve Ağrı'daki sınır kapılarında dönüş hareketliliği

IĞDIR - Türkiye'deki tatillerini bitirdikten sonra yaşadıkları ülkeye dönmek için yola çıkan Türk vatandaşları, ülkenin doğusunda bulunan sınır kapılarında araçlarıyla kuyruk oluşturdu.Türk...

IĞDIR - Türkiye'deki tatillerini bitirdikten sonra yaşadıkları ülkeye dönmek için yola çıkan Türk vatandaşları, ülkenin doğusunda bulunan sınır kapılarında araçlarıyla kuyruk oluşturdu.

Türk vatandaşlarının yıllık izin ve Kurban Bayramı tatilini geçirdikten sonra çalıştıkları ülkelere dönüşlerinde kullandıkları Iğdır ve Ağrı'daki sınır kapılarında yoğunluk yaşanıyor.

Bayramı memleketlerinde geçiren ve izin sürelerinin sona ermesiyle dönüş yolculuğuna başlayanların oluşturduğu trafik, bayram izninin tamamlanmasıyla arttı.

Iğdır'ın Aralık ilçesinde bulunan ve yurdun Nahçıvan'a sınırı olan Dilucu sınır kapısında, özellikle geçişi bekleyen tırların bulunduğu kuyruk yaklaşık 2 kilometreye ulaştı.

- Ağrı

Doğubayazıt ilçesindeki Gürbulak Sınır Kapısı'nda da bayram tatilinin tamamlanmasından dolayı hareketlilik arttı.

Türkiye'nin İran'a sınır kapısı olan Gürbulak'ta, bu ülkeye geçmek için bekleyen araçlar da uzun kuyruklar oluşturdu.(AA)

Iğdır ve Ağrı'daki sınır kapılarında dönüş hareketliliği - IĞDIR/AĞRI2

Iğdır ve Ağrı'daki sınır kapılarında dönüş hareketliliği - IĞDIR/AĞRI3

Iğdır ve Ağrı'daki sınır kapılarında dönüş hareketliliği - IĞDIR/AĞRI4

Diğer Ağrı Iğdır Haberleri
Ağrı'da terör operasyonu

Ağrı'da terör operasyonu

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, terör örgütüne yardım ve yataklık yapmakla suçlanan 2 zanlı yakalandı.Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl
Iğdır'da kömür satışları azaldı

Iğdır'da kömür satışları azaldı

IĞDIR - Doğalgazın Iğdır'a gelmesiyle kömür satışları yarıya indi.Kış mevsiminin yaklaşmasına rağmen Doğalgaz Iğdır'da kömür satışlarında azalmaya sebep
Etiketler