Ağrı'da elektrik trafoları çalındı

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde köylere enerji sağlayan 4 adet trafoyu çaldığı iddia edilen bir kişi yakalandı.İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçeye bağlı Goncalı ve Haydaroğlu köylerinde...

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde köylere enerji sağlayan 4 adet trafoyu çaldığı iddia edilen bir kişi yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçeye bağlı Goncalı ve Haydaroğlu köylerinde enerji sağlayan nakil hattına ait 4 adet Elektrik trafolarının çalındığı bilgisi üzerine çalışma başlattı.

Takip ve istihbarat çalışmaları sonrası Trafo hırsızlığı yaptığı belirlenen kişi ekipler tarafından gözaltına alınırken, ele geçirilen 4 trafo Ağrı Aras Elektrik Dağıtım görevlilerine teslim edildi.

Olayla ilgili gözaltına alınan kişinin jandarmadaki işlemleri sürüyor.(AA)

Haber Yorumları

Hasan kaya tarafından 22 gün önce eklendi02-09-2017 10:47:27

Ulan oğlum trafoya çalacak kadar ekipman bilgi teknik donanımın ve gayretin varsa namusuyla çalışırsan daha çok para kazanırsın değil trafoyu sokturmek bir elektrik ustasının direğe çıkarmak için enkaz bin TL para lazım.


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 2
Beğendim : 36
36

2

demir tarafından 21 gün önce eklendi03-09-2017 10:42:15

hırsızlık yaptığı belirlenen kişi olarak yazmışsınız. bari isminide yazsaydınız gördüğümüzde yüzüne tükürseydik. üç kuruş para için, yüzlerce kişiyi elektriksiz bırakacak kadar adileşmiş bir yaratık. Allah islah etsin..


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 21
21

0

Maxut tarafından 18 gün önce eklendi06-09-2017 1:58:10

Nerde trafo


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 2
2

0

Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
TÜRSAB heyetinden Ağrı çıkarması

TÜRSAB heyetinden Ağrı çıkarması

AĞRI - Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) heyeti, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da desteklenecek turizm projeleri kapsamında Ağrı'nın Doğubayazıt
Etiketler