Şuan sitede 17665 kişi var
çok bulutlu
Ağrı
Çok bulutlu
-4.9°C

Vali Sonel'in, Pertek ilçesini ziyareti

TUNCELİ - Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncel Sonel, Pertek ilçesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulunduğu bildirildi.

Vali Sonel'in, Pertek ilçesini ziyareti

TUNCELİ

TUNCELİ - Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncel Sonel, Pertek ilçesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulunduğu bildirildi. Tunceli Valiliğinden yapılan açıklamada, Vali Sonel, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek, İl Jandarma Komutanı Albay Tekin Aktemur, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, İl Sağlık Müdürü Sercan Özaydın, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Kaya ile birlikte Pertek ilçesini ziyaret ettiği belirtildi.

Açıklamanın devamında Vali Sonel'in ziyaretine ilişkin şu bilgilere yer verildi:

"Vali ve Belediye Başkan Vekili Sonel, ilçede esnafları, şehit, gazi, öksüz, yetim, yaşlı ve engelli aileleri ile Bakır işleme atölyesi ve Avrupa Birliği hibe programıyla hayata geçirilen Kırsaldan Umutlar Filizleniyor Projesi kapsamında pestil ve orcik üretimi yapan tesiste incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı."

Açıklamada görüşlerine de yer verilen Vali Sonel'in, şunları kaydettiği bildirildi:

"İlçe ziyaretlerimize devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın sorun, öneri ve taleplerini yerinde dinleyeceğiz. İnsanlarımızla kucaklaşacağız ve onlara hak ettikleri kaliteli hizmeti sunacağız. Devletimizin şefkatini ve sıcaklığını yöre insanımıza göstereceğiz."(AA)


Diğer Tunceli Haberleri

Kamer Genç mezarı başında anıldı
Kamer Genç mezarı başında anıldı
TUNCELİ - Eski CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç ölümünün 2.yılında mezarı başında anıldı.Nazımiye ilçesine bağlı Ramazan köyündeki aile mezarlığında
Tunceli'deki kar yağışı ve tipi
Tunceli'deki kar yağışı ve tipi
TUNCELİ - Tunceli'deki kar yağışı ve tipi yüzünden dün gece kapanan Tunceli-Pülümür-Erzincan karayolu ulaşıma açıldı.Kentte, 3 gündür etkisini sürdüren
Etiketler