Belediye Başkanvekili Elban, otobüsleri denetledi

AĞRI - Ağrı Belediye Başkanvekili Vali Süleyman Elban, belediye denetiminde hizmet veren halk otobüslerini denetledi.Elban, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan...

AĞRI - Ağrı Belediye Başkanvekili Vali Süleyman Elban, belediye denetiminde hizmet veren halk otobüslerini denetledi.

Elban, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atmaca ile birlikte şehir içi ve havalimanı ulaşımını sağlayan halk otobüslerinde denetlemeler yaptı.

Araçların genel durumu ve sorunlar hakkında şoförlerden bilgi alan Elban, vatandaşlara en iyi hizmetin verilmesi için gerekli bakım çalışmalarının yapılması talimatını verdi.(AA)

Belediye Başkanvekili Elban, otobüsleri denetledi 2

Belediye Başkanvekili Elban, otobüsleri denetledi 3

Haber Yorumları

Tekin ADIGÜZEL tarafından 20 gün önce eklendi05-09-2017 21:48:28

Şehir içi dolmuşların mesafeye göre çok pahalıdır. Murat mahallesi ile Alpaslan mahallesindeki eski van caddesi bilgisayar kantarı civarında Devlet hastanesine, Ağrı Valiliğine, Ağrı belediyesine belediye veya halk otobüs güzergahı maalesef yoktur. Bir hastayı düşünün bulut, murat ve alpaslan mahallesinde kalkıp yeni van caddesinde kerim yıldız camiine kadar kilometrelerce gidebilir mi.. Ağrı valiliğine veya belediyeye gitmesi için yine kilometrelerce yaya gidip adliye sarayının bulunduğu trafik ışıklarına gitmesi gerekir. Bu konudaki belediye hizmetlerinden faydalanamıyoruz. Sayın belediye başkanına duyurulur.


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 4
4

0

Diğer Ağrı Haberleri
Ağrı'da terör operasyonu

Ağrı'da terör operasyonu

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, terör örgütüne yardım ve yataklık yapmakla suçlanan 2 zanlı yakalandı.Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl
Etiketler