Şuan sitede 3682 kişi var
çok bulutlu
Ağrı
Çok bulutlu
-6°C

Belediye Başkanvekili Elban, otobüsleri denetledi

AĞRI - Ağrı Belediye Başkanvekili Vali Süleyman Elban, belediye denetiminde hizmet veren halk otobüslerini denetledi.

Belediye Başkanvekili Elban, otobüsleri denetledi

AĞRI

AĞRI - Ağrı Belediye Başkanvekili Vali Süleyman Elban, belediye denetiminde hizmet veren halk otobüslerini denetledi. Elban, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atmaca ile birlikte şehir içi ve havalimanı ulaşımını sağlayan halk otobüslerinde denetlemeler yaptı.

Araçların genel durumu ve sorunlar hakkında şoförlerden bilgi alan Elban, vatandaşlara en iyi hizmetin verilmesi için gerekli bakım çalışmalarının yapılması talimatını verdi.(AA)

Belediye Başkanvekili Elban, otobüsleri denetledi 2

Belediye Başkanvekili Elban, otobüsleri denetledi 3


Haber Yorumları

Tekin ADIGÜZEL tarafından 4 ay önce eklendi05-09-2017 21:48:28

Şehir içi dolmuşların mesafeye göre çok pahalıdır. Murat mahallesi ile Alpaslan mahallesindeki eski van caddesi bilgisayar kantarı civarında Devlet hastanesine, Ağrı Valiliğine, Ağrı belediyesine belediye veya halk otobüs güzergahı maalesef yoktur. Bir hastayı düşünün bulut, murat ve alpaslan mahallesinde kalkıp yeni van caddesinde kerim yıldız camiine kadar kilometrelerce gidebilir mi.. Ağrı valiliğine veya belediyeye gitmesi için yine kilometrelerce yaya gidip adliye sarayının bulunduğu trafik ışıklarına gitmesi gerekir. Bu konudaki belediye hizmetlerinden faydalanamıyoruz. Sayın belediye başkanına duyurulur.


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 4
4

0

Diğer Ağrı Haberleri

Eleşkirt'te soğuk hava ve sis
Eleşkirt'te soğuk hava ve sis
AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde soğuk hava ve sis hayatı olumsuz etkiliyor.Bölgede etkili olan soğuk hava nedeniyle Ağaçlar ve yollar kırağı
Etiketler