Dar gelirli ailelerin çocukları için "sünnet" kampanyası

IĞDIR - Iğdır'da, Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından, ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için düzenlenen sünnet kampanyası kapsamında bugün pek çok çocuk sünnet edildi.Devlet Hastanesi...

IĞDIR - Iğdır'da, Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından, ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için düzenlenen sünnet kampanyası kapsamında bugün pek çok çocuk sünnet edildi.

Devlet Hastanesi Başhekimliğince, hastaneye başvuran ailelerin talebi üzerine, 180 çocuğun ücretsiz olarak sünnet ettirilmesi için kampanya başlatıldı.

Bu çerçevede pek çok çocuk bugün hastanede sünnet edildi. Sünnet ameliyatları yarın ve sonraki Gün de devam edecek.

Iğdır Valisi Enver Ünlü, kampanya dolayısıyla hastanenin Ortopedi Servisi'nde düzenlenen programda, "Bu güzel günde çocuklarımızın sevinçlerine ortak olmak için buradayız. Bin 400 yıldır devam eden bu geleneğin bizim için maneviyatı çok büyük. Bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Başhekim Opr. Dr. Nevruz Erez de kampanyaya başlarken hedeflerinin 150 çocuk olduğunu fakat yoğun talep üzerine bu sayıyı 180'e çıkardıklarını söyledi. Erez, katkıda bulunan iş adamlarına teşekkür etti.

Konuşmaların ardından dualar okundu.

Vali Ünlü, sünnet olan çocukları odalarında ziyaret ederek, İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Bürosu tarafından hazırlanan hediyeleri dağıttı.

Programa, Garnizon ve 5. Hudut Alay Komutanı Piyade Albay Taner Güneş, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hasan Başakçı, İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz, kurum amirleri ve çok sayıda davetli katıldı.(AA)

Dar gelirli ailelerin çocukları için sünnet kampanyası2

Dar gelirli ailelerin çocukları için sünnet kampanyası3

Dar gelirli ailelerin çocukları için sünnet kampanyası4

Dar gelirli ailelerin çocukları için sünnet kampanyası5

Dar gelirli ailelerin çocukları için sünnet kampanyası6

Dar gelirli ailelerin çocukları için sünnet kampanyası7

Dar gelirli ailelerin çocukları için sünnet kampanyası8

Diğer Iğdır Haberleri
Iğdır'da kömür satışları azaldı

Iğdır'da kömür satışları azaldı

IĞDIR - Doğalgazın Iğdır'a gelmesiyle kömür satışları yarıya indi.Kış mevsiminin yaklaşmasına rağmen Doğalgaz Iğdır'da kömür satışlarında azalmaya sebep
Iğdır'da kaçak sigara operasyonu

Iğdır'da kaçak sigara operasyonu

IĞDIR - Iğdır'da yapılan operasyonda 25 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.Alınan bilgiye göre, Aralık İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri,
Etiketler