Van'da uyuşturucu operasyonu

VAN - Van'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 9 kilogram Afyon sakızı, bir kalaşnikof silah, silaha ait 90 fişek ele geçirildi.Olayla ilgili iki kişi gözaltına alındı.İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, terör örgütünün finans

VAN - Van'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 9 kilogram Afyon sakızı, bir kalaşnikof silah, silaha ait 90 fişek ele geçirildi. Olayla ilgili iki kişi gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, terör örgütünün finans kaynağı olan uyuşturucu ticareti yapanlara yönelik çalışmaların yürütüldüğünü belirtti.

Çalışma kapsamında ekipler, Erciş ilçesinde durumundan şüphelendikleri 34 LCD 53 plakalı kamyoneti durdurdu. Araçta narkotik köpeği "Rexo" ile yapılan aramada, 9 kilo 800 gram Afyon sakızı, bir kalaşnikof tüfek, bu silaha ait 90 fişek ve 3 şarjör buldu.

Olayla ilgili K.Y. ile S.Ç, "Uyuşturucu veya uyarıcı Madde ticareti yapmak ve nakletmek" suçundan gözaltına alındı.

Soruşturma devam ediyor.(AA)

Diğer Van Haberleri
Van YYÜ'den öğrencileri için burs

Van YYÜ'den öğrencileri için burs

VAN -

Van

Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ), başlattığı SMS bağışıyla ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilerine burs sağlıyor.Rektörlük ziyaretinde
Van'da belediye gençleri eğitecek

Van'da belediye gençleri eğitecek

VAN -

Van

Büyükşehir Belediyesi, gençlere yönelik "

Van

Sosyal Gelişim Projesi" başlattı.

Van

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Doğu
Etiketler

Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.