Bakan Arslan Iğdır'da esnafı ziyaret etti

IĞDIR - Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Iğdır'da esnaf ziyaretinde bulundu.Arslan, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Iğdır'da, Zübeyde Hanım Bulvarı'ndaki Türk Telekom İletişim Merkezi'nde, Gaziantep'te düzenlenen

IĞDIR - Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Iğdır'da esnaf ziyaretinde bulundu.

Arslan, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Iğdır'da, Zübeyde Hanım Bulvarı'ndaki Türk Telekom İletişim Merkezi'nde, Gaziantep'te düzenlenen PTT Yönetim Toplantısı'nın açılışına video konferans aracılığıyla bağlandı.

Arslan, daha sonra Vali Ahmet Turgay Alpman ile Zübeyde Hanım Bulvarı ve İrfan Caddesi'ndeki esnafı ziyaret etti. Arslan, esnafla çay içip sohbet etti.

Bakan Arslan, Merkez Camisi'nde cuma namazı da kıldı.(AA)

Diğer Ağrı Haberleri
Ağrı'da 62 kaçak göçmen yakalandı

Ağrı'da 62 kaçak göçmen yakalandı

AĞRI -

Ağrı

'nın Doğubayazıt ilçesinde Afganistan uyruklu 62 kaçak göçmen yakalandı.Valilikten yapılan açılamaya göre, Doğubayazıt İlçe Jandarma Komutanlığına
Etiketler

Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.