Doğubayazıt'ta yol yapım çalışmaları

AĞRI - Doğubayazıt Belediyesi tarafından havaların ısınmasıyla asfalt dökme çalışmaları başladı.Büyük Ağrı Caddesi ile Ahmed-i Hani Parkı arasında kalan 2 kilometrelik yolda nisan ayında başlatılan asfalt çalışmalarında sona gelindi.Parke taşlarının...

AĞRI - Doğubayazıt Belediyesi tarafından havaların ısınmasıyla Asfalt dökme çalışmaları başladı.

Büyük Ağrı Caddesi ile Ahmed-i Hani Parkı arasında kalan 2 kilometrelik yolda nisan ayında başlatılan asfalt çalışmalarında sona gelindi.

Parke taşlarının kaldırılması ve çevre düzenleme işlerinin ardından gerçekleştirilen asfalt dökme çalışmalarına Doğubayazıt Belediye Başkan Vekili Kaymakam Ulaş Akhan da katıldı.

Çalışmaları inceleyen Akhan, "20 yılda sadece 8 kilometre yolun asfaltlandığı bir şehirde yaşıyoruz. Bu rakamı çok daha yukarılara çekmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ağrı Dağı'nın gölgesinde yer alan Büyük Ağrı Caddesi'nin asfaltını dökmeye başladık. İlçemize hayırlı olsun." diye konuştu.(AA)

Doğubayazıt'ta yol yapım çalışmaları 2

Doğubayazıt'ta yol yapım çalışmaları 3

Doğubayazıt'ta yol yapım çalışmaları 4

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Ağrı'da 62 kaçak göçmen yakalandı

Ağrı'da 62 kaçak göçmen yakalandı

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Afganistan uyruklu 62 kaçak göçmen yakalandı.Valilikten yapılan açılamaya göre, Doğubayazıt İlçe Jandarma Komutanlığına
Etiketler

Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.