İhtiyaç sahibi çocuklara yardım

AĞRI - AK Parti Doğubayazıt ilçe Başkanlığı, ihtiyaç sahibi 30 çocuğa giyim yardımında bulundu.Doğubayazıt İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) ve Gönüllü Dostlar Derneği tarafından...

AĞRI - AK Parti Doğubayazıt ilçe Başkanlığı, ihtiyaç sahibi 30 çocuğa giyim yardımında bulundu.

Doğubayazıt İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) ve Gönüllü Dostlar Derneği tarafından yetimler için düzenlenen kermese katılan AK Parti Doğubayazıt ilçe Başkanı Avukat Nebahat Öner ile yönetim kurulu üyeleri, ihtiyaç sahibi 30 çocuğa giyim yardımı yaptı.

Gönüllü Dostlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Unus, AK Parti Doğubayazıt ilçe Başkanı Avukat Nebahat Öner ve partililere, ihtiyaç sahibi çocuklara yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür etti.

Unus, Doğubayazıt'ta ikamet eden 300 aileye gıda yardımında bulunduklarını belirterek, "İnşallah bu seneki hedefimiz bin Aile olup başta hayırseverlerin katkılarıyla bu hedefe ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız." ifadelerini kullandı.(AA)

İhtiyaç sahibi çocuklara yardım2

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
TÜRSAB heyetinden Ağrı çıkarması

TÜRSAB heyetinden Ağrı çıkarması

AĞRI - Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) heyeti, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da desteklenecek turizm projeleri kapsamında Ağrı'nın Doğubayazıt
Etiketler