Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu

AĞRI - Ağrı'da bir grup engelli öğrenci, 'Engelliler Haftası' dolayısıyla polislerle bir gün mesai yaptı.Kentteki bir grup öğrenciye öğretmenleri tarafından polis kıyafetleri giydirildi.Kent güvenlik sistemi merkezini gezen öğrenciler, polis...

AĞRI - Ağrı'da bir grup engelli öğrenci, "Engelliler Haftası" dolayısıyla polislerle bir Gün mesai yaptı.

Kentteki bir grup öğrenciye öğretmenleri tarafından polis kıyafetleri giydirildi. Kent güvenlik sistemi merkezini gezen öğrenciler, polis telsiziyle anons yaptı.

Bölge Trafik Şube Müdürlüğünü ziyaret eden öğrenciler, polislerle görev yaptı.

Ağrı Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Çalışkan'ı makamında ziyaret eden öğrenciler ile öğretmenleri ve veliler bir süre sohbet etti.(AA)

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 2

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 3

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 4

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 5

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 6

Diğer Ağrı Haberleri
Ağrı'da 62 kaçak göçmen yakalandı

Ağrı'da 62 kaçak göçmen yakalandı

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Afganistan uyruklu 62 kaçak göçmen yakalandı.Valilikten yapılan açılamaya göre, Doğubayazıt İlçe Jandarma Komutanlığına
Etiketler

Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.