20.04.2017 Saat: 15:35 | Son Güncelleme: 20.04.2017 Saat: 15:35

Doğubayazıt'ta Kutlu Doğum Haftası etkinliği

AĞRI - Doğubayazıt'ta denetimli serbestlikten yararlanan hükümlüler için "Kutlu Doğum Haftası" çerçevesinde konferans düzenlendi.Doğubayazıt Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve

Doğubayazıt'ta Kutlu Doğum Haftası etkinliği - Ağrı Doğubayazıt Haberleri

Doğubayazıt

AĞRI - Doğubayazıt'ta denetimli serbestlikten yararlanan hükümlüler için "Kutlu Doğum Haftası" çerçevesinde konferans düzenlendi. Doğubayazıt Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği düzenlenen etkinlikler devam ediyor.

Etkinlikler kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu tarafından "Kutlu Doğum Haftası" ile ilgili konferans verildi.

Hz. Muhammed'in hayatından örnekler veren Sevgi Lordoğlu, "Peygamber Efendimiz hayatı boyunca iyilik yapmayı, dürüst olmayı ümmetine öğretmiştir. Elbetteki hepimizin hataları olabilir. Ama önemli olan bu hataların farkına varmak ve bir daha aynı hatayı yapmamaktır. Hayatımızda ne kadar zorlukla karşılaşırsak karşılaşalım manevi değerlerimize sarılalım, Peygamber Efendimizin öğütlerini hatırlayalım." diye konuştu.

Programa, denetimli serbestlikten yararlanan hükümlüler katıldı.(AA)

Kutlu Doğum Haftası1

Kutlu Doğum Haftası2


Etiketler
Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
TÜGVA Ağrı İl Temsilciliği açıldı
AĞRI - Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanı İsmail Emanet, "Ülke olarak dünya sahnesinde daha etkili olabilmek için, ülkemizi daha iyi bir noktaya