17.04.2017 Saat: 00:16 | Son Güncelleme: 17.04.2017 Saat: 00:16

Halk oylaması sonuçları kutlanıyor

Ağrı

AĞRI - Anayasa değişikliği için yapılan halk oylamasında, Türkiye genelinde resmi olmayan sonuçlara göre sandıktan "evet" çıkmasının ardından Ağrılılar kutlama yaptı.

Resmi olmayan sonuçlara göre, anayasa değişikliği oylamasında "evet" oyunun çoğunlukta çıkmasının ardından kentte vatandaşlar ellerinde Türk bayrakları ile Dörtyol Kavşağı'nda toplandı.

Bazı vatandaşlar da araçlarının kornasını çalarak kutlamaya destek verdi.

Vatandaşlar, "Başkan Recep Tayyip Erdoğan" sloganları ile Cumhuriyet Caddesi'nden Merkez Cami önüne kadar yürüdü.

AK Parti Ağrı İl Başkanı Kemal Atmaca ise milletvekili ve teşkilatla birlikte büyük bir çaba ortaya koyduklarını söyledi.

AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe ise geçen seçimlere göre grafiğin sürekli yükseldiğini belirtti.

AK Parti ailesi olarak herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğini vurgulayan Gökçe, "Ağrı özlem duyduğu tabloya bugün kavuşmuştur. 90 yıllık kötü sistem, ülkenin önündeki engel bugün ortadan kaldırılmıştır. Bu hastalıklı sistemden Türkiye kurtuldu.Artık Türkiye'yi büyük hedefler beklemektedir." dedi.(AA)


Etiketler
Diğer Ağrı Haberleri
Eleşkirt'te kurum amirleri toplantısı
AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde kurum amirleri toplantısı yapıldı.Eleşkirt Kaymakamlığı toplantı salonunda, Kaymakam Gülhani Ozan Sarı başkanlığında
Ağrılı sporculara malzeme desteği
AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ağrı'da faaliyet gösteren 32 kulübe malzeme yardımında bulundu.Ağrı Valiliği önünde gerçekleştirilen malzeme dağıtım