15.04.2017 Saat: 18:48

Ağrı Belediyesinden sporculara destek

AĞRI - İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Ağrı Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde aktif olarak spor yapan 500 sporcuya spor malzemesi dağıttı.Vali Lütfi.

Ağrı Belediyesinden sporculara destek - Ağrı Haberleri

Ağrı

AĞRI - İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Ağrı Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde aktif olarak spor yapan 500 sporcuya spor malzemesi dağıttı.

Vali Lütfi Yiğenoğlu Stadyumu'nda düzenlenen ve Ağrı Valisi ve Ağrı Belediye Başkanvekili Musa Işın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp ve sporcuların katıldığı törende tekvandocular gösteri yaptı.

Vali Işın, başarılarından dolayı sporcuları tebrik ederek, sporculara sürekli destekte bulunacaklarını söyledi.

Ağrılı sporcularla gurur duyduklarını belirten Vali Işın, "Sizleri çalıştıran, yetiştiren hocalarınıza, antrenörlerinize teşekkür ediyoruz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyoruz. İnşallah hep beraber daha güzel başarılar elde edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Program, sporculara malzeme dağıtımının ardından son buldu.(AA)

Ağrı Belediyesinden sporculara destek 1

Ağrı Belediyesinden sporculara destek 2

Ağrı Belediyesinden sporculara destek 3

Etiketler
Diğer Ağrı Haberleri
Eleşkirt'te kurum amirleri toplantısı
AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde kurum amirleri toplantısı yapıldı.Eleşkirt Kaymakamlığı toplantı salonunda, Kaymakam Gülhani Ozan Sarı başkanlığında
Ağrılı sporculara malzeme desteği
AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ağrı'da faaliyet gösteren 32 kulübe malzeme yardımında bulundu.Ağrı Valiliği önünde gerçekleştirilen malzeme dağıtım