Doğubayazıt'ta Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102.yılı dolayısıyla törenler düzenlendi.Doğubayazıt Kaymakamlığı önünde düzenlenen tören, Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması ve saygı duruşunda bulunulmasının

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı dolayısıyla törenler düzenlendi.

Doğubayazıt Kaymakamlığı önünde düzenlenen tören, Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması ve saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti.

Doğubayazıt Şehitliği'nde süren programda Doğubayazıt Belediye Başkanvekili Kaymakam Ulaş Akhan, günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı.

Kaymakam Akhan, protokol üyeleriyle birlikte şehitlerin kabirlerine çiçek bıraktı.Şehitlikteki program, İlçe Müftüsü Mehmet Turan Kancura eşliğinde yapılan duayla son buldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen programda öğrenciler, "Çanakkale Geçilmez" piyesini oynadı.

Günün anlam ve önemine ilişkin şiirlerin okunduğu programda, çocukların söylediği "Çanakkale Türküsü" beğeni topladı. Daha sonra yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi.(AA)

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı2

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı3

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı4

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı5

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı6

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı7

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı8

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı9

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Eleşkirt'te 19 Eylül Gaziler Günü

Eleşkirt'te 19 Eylül Gaziler Günü

AĞRI - Eleşkirt ilçesinde, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.Eleşkirt Hükümet Konağı bahçesinde düzenlenen törende, Atatürk Anıtı'na
Doğubayazıt'ta 19 Eylül Gaziler Günü

Doğubayazıt'ta 19 Eylül Gaziler Günü

AĞRI - Ağrı'nın

Doğubayazıt

ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü törenle kutlandı.Gaziler Günü dolayısıyla Hükümet Konağı önünde tören düzenlendi.Törende,
Ağrı'da 19 Eylül Gaziler Günü

Ağrı'da 19 Eylül Gaziler Günü

AĞRI - Ağrı'da, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.Valilik bahçesinde düzenlenen törende, Atatürk Anıtı'na çelenk sunularak, saygı
Ağrı'da Ahilik Haftası etkinlikleri

Ağrı'da Ahilik Haftası etkinlikleri

AĞRI - Ağrı'da Ahilik Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.Ağrı Valiliği önünde düzenlenen törende, Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB)
Etiketler

Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.