Eleşkirt ve Hamur'da Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ve Hamur ilçelerinde, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102.yılı nedeniyle törenler düzenlendi.Eleşkirt Kaymakamlığı önünde düzenlenen törende, Hamur Kaymakamı Ahmet İhsan Çiğil, ,Garnizon Komutanı Yarbay

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ve Hamur ilçelerinde, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı nedeniyle törenler düzenlendi.

Eleşkirt Kaymakamlığı önünde düzenlenen törende, Hamur Kaymakamı Ahmet İhsan Çiğil, ,Garnizon Komutanı Yarbay Fevzi Mintaş ve Eleşkirt Belediye Başkan Vekili Kemal Yıldız, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

Daha sonra Anadolu Lisesi konferans salonunda devam eden proğram saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması sürdü.

Okunan şiirlerin ardından öğrenciler piyes ve oratoryo gösterisini sahneledi.

Program, 18 Mart Şehitler Günü dolayısıyla düzenlenen yarışmalarda derece giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle son buldu.

- Hamur

Hamur Kaymakamlığı önünde gerçekleşen tören, anıta çelenk konmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla sürdü.

Daha sonra etkinlik Hamur Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinin "Çanakkale Şehitleri" adlı Tiyatro oyununu sahnelemeleriyle son buldu.(AA)

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı2

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı3

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı4

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı5

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı6

Diğer Ağrı Eleşkirt Hamur Haberleri
Eleşkirt'te 19 Eylül Gaziler Günü

Eleşkirt'te 19 Eylül Gaziler Günü

AĞRI - Eleşkirt ilçesinde, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.Eleşkirt Hükümet Konağı bahçesinde düzenlenen törende, Atatürk Anıtı'na
Doğubayazıt'ta 19 Eylül Gaziler Günü

Doğubayazıt'ta 19 Eylül Gaziler Günü

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü törenle kutlandı.Gaziler Günü dolayısıyla Hükümet Konağı önünde tören düzenlendi.Törende,
Ağrı'da 19 Eylül Gaziler Günü

Ağrı'da 19 Eylül Gaziler Günü

AĞRI - Ağrı'da, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.Valilik bahçesinde düzenlenen törende, Atatürk Anıtı'na çelenk sunularak, saygı
Ağrı'da Ahilik Haftası etkinlikleri

Ağrı'da Ahilik Haftası etkinlikleri

AĞRI - Ağrı'da Ahilik Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.Ağrı Valiliği önünde düzenlenen törende, Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB)
Etiketler

Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.