Tarih: 11.01.2017 Saat: 12:00

Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi

AĞRI - Ağrı Kültür Eğitim Turizm Gençlik Derneği (AKET),tarafından İshak Paşa Sarayı konulu fotoğraf sergisi açıldı.Kalkınma Bakanlığı tarafından desteklenen ve...

AĞRI - Ağrı Kültür Eğitim Turizm Gençlik Derneği (AKET), tarafından "İshak Paşa Sarayı" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Kalkınma Bakanlığı tarafından desteklenen ve Ağrı Valiliğince finanse edilen AKET Gençlik Evi Projesi kapsamında ve Ağrı Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen serginin açılışını İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut ile AKET Başkanı Serdar Yıldız yaptı.

Bulut, açılışta yaptığı konuşmada, gençlik derneklerinin Ağrı'nın değerlerinin tanıtılması noktasında yapacakları her faaliyeti destekleyeceklerini söyledi.

Gençlerin faaliyetlerini önemsediklerini ifade eden Bulut, "Dernek olarak İshak Paşa Sarayı özelinde bir fotoğraf sergisinin açılmış olması, bizim çalışmalarımızda sivil toplumunda destek olması, bizlere ayrıca mutluluk veriyor. Ağrı'nın kültürüne, değerlerine katkıda bulunacak kim olursa her daim ona destek olmaya hazırız." dedi.

Yıldız ise sergide dernek üyelerinin çektikleri fotoğrafların yer aldığını belirterek, "Fotoğrafları satarak, elde edilen gelirlerle Halep için destek olmak istiyoruz." dedi. Sergi, bir hafta boyunca ziyaret edilebilecek.(AA)

Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi 1

Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi 2

Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi 3

Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi 5

Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler