Kuşlara Esnaf Desteği

AĞRI - Hava sıcaklığının sıfırın altında 25 dereceye düştügü Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde yiyecek bulamayan kuşlar, ilçe esnafı tarafından yemleniyor.Karın ve soğuk havanın etkisini arttırdığı Doğu Anadolu bölgesindeki kuşlar doğada yiyecek...

AĞRI - Hava sıcaklığının sıfırın altında 25 dereceye düştügü Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde yiyecek bulamayan kuşlar, ilçe esnafı tarafından yemleniyor.

Karın ve soğuk havanın etkisini arttırdığı Doğu Anadolu bölgesindeki kuşlar doğada yiyecek bulmakta zorlanıyor. Kuşlara her yıl olduğu gibi bu yıl da esnaf ve vatandaşlar sahip çıktı. Ev ve işyerlerini önüne duyarlı vatandaşlar tarafından bırakılan yemlerle kuşlar aç kalmaktan kurtuluyor.(DHA)

kuşlara esnaf desteği2

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Ağrı'da 62 kaçak göçmen yakalandı

Ağrı'da 62 kaçak göçmen yakalandı

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Afganistan uyruklu 62 kaçak göçmen yakalandı.Valilikten yapılan açılamaya göre, Doğubayazıt İlçe Jandarma Komutanlığına
Etiketler

Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.