Doğubayazıt'ta "Darbeye Direnen Resimler" sergisi

AĞRI - Doğubayazıt Reşat Erden Anadolu Lisesi öğrencilerinin yaptığı resimlerden oluşan Darbeye Direnen Resimler konulu sergi açıldı.Sergi, Kaymakam Ulaş Akhan, 1.Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Ercan İlhan, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yardımcı ve

AĞRI - Doğubayazıt Reşat Erden Anadolu Lisesi öğrencilerinin yaptığı resimlerden oluşan "Darbeye Direnen Resimler" konulu sergi açıldı.

Sergi, Kaymakam Ulaş Akhan, 1. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Ercan İlhan, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yardımcı ve öğrenciler tarafından açıldı.

Kaymakam Akhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 15 Temmuz'da yaşananları gelecek nesillere aktarmak için bu tür çalışmaların önemli olduğunu söyledi.

Akhan, "Ülkemiz için yeni bir milat olan 15 Temmuz darbe girişimini akıllarından bir an olsun çıkarmayan sevgili öğrencilerimiz, birlik ve beraberliğimizi bu anlamlı sergiyle daha da pekiştirmiştir. 15 Temmuz darbe girişimine kahramanca direnen asil halkımızı resimlerine döken evlatlarımıza teşekkür ediyor, hepsini alınlarından öpüyorum." dedi.(AA)

Doğubayazıt'ta Darbeye Direnen Resimler sergisi2

Doğubayazıt'ta Darbeye Direnen Resimler sergisi3

Doğubayazıt'ta Darbeye Direnen Resimler sergisi4

Doğubayazıt'ta Darbeye Direnen Resimler sergisi5

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Eleşkirt'te 19 Eylül Gaziler Günü

Eleşkirt'te 19 Eylül Gaziler Günü

AĞRI - Eleşkirt ilçesinde, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.Eleşkirt Hükümet Konağı bahçesinde düzenlenen törende, Atatürk Anıtı'na
Doğubayazıt'ta 19 Eylül Gaziler Günü

Doğubayazıt'ta 19 Eylül Gaziler Günü

AĞRI - Ağrı'nın

Doğubayazıt

ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü törenle kutlandı.Gaziler Günü dolayısıyla Hükümet Konağı önünde tören düzenlendi.Törende,
Ağrı'da 19 Eylül Gaziler Günü

Ağrı'da 19 Eylül Gaziler Günü

AĞRI - Ağrı'da, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.Valilik bahçesinde düzenlenen törende, Atatürk Anıtı'na çelenk sunularak, saygı
Ağrı'da Ahilik Haftası etkinlikleri

Ağrı'da Ahilik Haftası etkinlikleri

AĞRI - Ağrı'da Ahilik Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.Ağrı Valiliği önünde düzenlenen törende, Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB)
Etiketler

Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.