29.12.2016 Saat: 12:20 | Son Güncelleme: 29.12.2016 Saat: 12:20

Kayseri ve İstanbul'daki şehitler için mevlit okutuldu

AĞRI - Eleşkirt ilçesinde,Kayseri ve İstanbul'daki terör saldırılarında şehit olan asker,polis ve siviller için mevlit okutuldu.Eleşkirt Merkez Camisi'nde,Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen mevlit programında,Kayseri ve...

AĞRI - Eleşkirt ilçesinde, Kayseri ve İstanbul'daki terör saldırılarında şehit olan asker, polis ve siviller için mevlit okutuldu.

Eleşkirt Merkez Camisi'nde, Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen mevlit programında, Kayseri ve İstanbul'un Beşiktaş ilçesindeki terör saldırılarında şehit olanlar için Kuran-ı Kerim hatmi duası yapılarak, Türkçe ve Kürtçe olarak Mevlid-i Şerif okundu.

Okul Müdürü Akın Tekin, gazetecilere yaptığı açıklamada, okuldaki öğrencilerin Kayseri ve İstanbul'daki saldırılarda şehit olan asker, polis ve vatandaşlar için hatim indirdiklerini söyledi.

Yapılan hatmin duasını vatandaşlarla birlikte mevlit programıyla yapmak istediklerini ifade eden Tekin, "Allah bir daha ülkemize kötü günler yaşatmasın ülkemizde birlik beraberlik nasip etsin." dedi.(AA)

Kayseri ve İstanbul'daki şehitler için mevlit okutuldu2

Kayseri ve İstanbul'daki şehitler için mevlit okutuldu3

Kayseri ve İstanbul'daki şehitler için mevlit okutuldu4

Kayseri ve İstanbul'daki şehitler için mevlit okutuldu5

Kayseri ve İstanbul'daki şehitler için mevlit okutuldu6

Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler