25.12.2016 Saat: 14:04

Eleşkirtli esnaftan sıra dışı kızak keyfi

Eleşkirtli esnaftan sıra dışı kızak keyfi

Eleşkirt

AĞRI - Ağrı'da etkili olan yoğun Kar yağışı bazı vatandaşlar için çile olurken bazı vatandaşlar için de eğlence kaynağı oldu. Yoğun kar yağışının etkili olduğu Eleşkirt ilçesindeki bazı esnaf, araçlarına halatla bağladıkları kızakla kayak yapmanın keyfini çıkarıyor. Tehlikeye aldırış etmeyen vatandaşlar, kendi imkanları ile yaptıkları ve araçlarına bağladıkları kızaklarıyla kayarak gönüllerince eğleniyor.

Kızakla kayan esnaf Orhan Aydın, çocukluğundan bu yana sürekli kızakla kayak yaptığını söyledi.

Kar yağışı ile kızaklarını halat ile araçlara bağladıklarını belirten Aydın, "Arkadaşlarım sayesinde kar yağışını eğlenceye çevirdik. Çarşı merkezi ve bazı Mahalle aralarında doyasıya kaydım. Otomobilin arkasında kaymak biraz tehlikeli belki fakat adrenalini yüksek ve müthiş zevkli." dedi.

Otomobile bağlanan kızakta dengeyi sağlamanın kolay olmadığını ifade eden Aydın, kimseye tavsiye etmediğini de sözlerine ekledi.

Vatandaşlardan Caner Kılıç ise kızakla ilçe merkezinde tur atarak eğlenceli dakikalar geçirdiklerini söyledi.(AA)

Eleşkirtli esnaftan sıra dışı kızak keyfi1

Eleşkirtli esnaftan sıra dışı kızak keyfi2

Eleşkirtli esnaftan sıra dışı kızak keyfi3

Eleşkirtli esnaftan sıra dışı kızak keyfi4

Etiketler
Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Kaymakam vatandaşlara Aşure dağıttı
AĞRI - Taşlıçay Kaymakamlığı tarafından düzenlenen aşure etkinliğinde Kaymakam Enver Özderin vatandaşlara aşure ikramında bulundu.Merkez Camii bahçesinde
Ağrı'da ev yangını
AĞRI - Ağrı'da çıkan yangında bir ev kullanılmaz hale geldi.Alınan bilgiye göre, Yüzüncü Yıl Mahallesi 1266 Sokak'ta Salih Efe'ye ait ahşap evde, henüz