23.12.2016 Saat: 17:18 | Son Güncelleme: 23.12.2016 Saat: 17:18

Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi

AĞRI - Eleşkirt Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti seçimi yapıldı.Eleşkirt Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen seçim,.

Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi - Ağrı Eleşkirt Haberleri

Eleşkirt

AĞRI - Eleşkirt Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti seçimi yapıldı. Eleşkirt Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen seçim, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı.

Daha sonra ilçe Mahalle muhtarlarını temsil etmek üzere mütevelli heyetine üyelik için tek aday olan Fatih Mahallesi Muhtarı Faruk Çaçan seçildi.

Yığıntaş köyü Muhtarı Mehmet Anlıak ile Yelkesen köyü Muhtarı Mehmet Sıddık Öztürk ise köy muhtarları adına mütevelli heyetinde görev yapmak üzere aday oldu. Yapılan oylamada rakibi karşısında bir oy fazla alan Anlıak, 2017 yılı için Eleşkirt köy muhtarları için SYDV mütevelli heyetinde görev yapmak üzere seçildi.(AA)

Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi 1

Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi 2

Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi 3

Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi 4

Etiketler
Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Kendi çabasıyla 11 el sanatı öğrendi
AĞRI - ORHAN GÜNGÖR - Ağrılı 25 yaşındaki Pınar Ömür Ekelik, kendi çabasıyla öğrenerek ürettiği filoğrafi, kaligrafi, hat sanatı, su kabağı sanatı, kara