22.12.2016 Saat: 13:00

"Halep’te insanlık ölmesin" kampanyası

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı'nın (TDV) öncülüğündeki "Halep'te İnsanlık Ölmesin" kampanyası kapsamında yardım toplama çalışmaları.

"Halep’te insanlık ölmesin" kampanyası - Ağrı Doğubayazıt Haberleri

Doğubayazıt

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı'nın (TDV) öncülüğündeki "Halep'te İnsanlık Ölmesin" kampanyası kapsamında yardım toplama çalışmaları başladı.

Doğubayazıt İlçe Müftüsü Mehmet Turan Kançura, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen Halep'e yardım kampanyasına ilçeden yoğun katılım olduğunu söyledi.

Topladıkları yardımları Ağrı'ya göndereceklerini anlatan Kançura, "Tüm ilçelerden gelen yardımlar Ağrı'da giyecek ve gıda olarak ayrılacak. Buradan da Halep'teki kardeşlerimize gönderilecek. Kampanyaya destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi.(AA)

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 1

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 2

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 3

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 4

Etiketler
Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Eleşkirt'te kurum amirleri toplantısı
AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde kurum amirleri toplantısı yapıldı.Eleşkirt Kaymakamlığı toplantı salonunda, Kaymakam Gülhani Ozan Sarı başkanlığında
Ağrılı sporculara malzeme desteği
AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ağrı'da faaliyet gösteren 32 kulübe malzeme yardımında bulundu.Ağrı Valiliği önünde gerçekleştirilen malzeme dağıtım