Doğubayazıt'ta sürü halinde gezen köpekler korkutuyor

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde cadde ortasında sürü halinde dolaşan köpekler, özellikle okula giden öğrencilerin korkulu rüyası haline geldi.Aşırı soğukların etkisini göstermesiyle birlikte yiyecek bulmak isteyen köpekler sürü halinde

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde cadde ortasında sürü halinde dolaşan köpekler, özellikle okula giden öğrencilerin korkulu rüyası haline geldi.

Aşırı soğukların etkisini göstermesiyle birlikte yiyecek bulmak isteyen köpekler sürü halinde dolaşmaya başladı. Çarşı merkezinin en işlek caddelerinden biri olan ve çok sayıda öğrencinin okula gitmek için kullandığı Refik Başkaya Caddesi üzerinde sürü halinde dolaşan köpekler, vatandaşların korkulu rüyası haline geldi.

Gün içinde öğrencilerin okula gittiği saatlerde sürü halinde çarşı merkezinde köpeklerin dolaşması vatandaşların tepkisine neden oldu.(İHA)

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Ağrı'da 62 kaçak göçmen yakalandı

Ağrı'da 62 kaçak göçmen yakalandı

AĞRI - Ağrı'nın

Doğubayazıt

ilçesinde Afganistan uyruklu 62 kaçak göçmen yakalandı.Valilikten yapılan açılamaya göre,

Doğubayazıt

İlçe Jandarma Komutanlığına
Etiketler

Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.