22.11.2016 Saat: 10:43

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi

Patnos

AĞRI - Patnos ilçesinde Eğitim-Bir-Sen üyesi öğretmenler düzenlenen yemekte bir araya geldi. Eğitim-Bir-Sen Patnos Şubesi, 24 Kasım Öğretmerler Günü öncesi sendika üyesi öğretmerleri, bir restoranda düzenlenen yemekte buluşturdu.

Sendika Şube Başkanı Fikret Ayaz, etkinlikte yaptığı konuşmada, geleceğin teminatı fedakar öğretmenlerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Eğitim-Bir-Sen olarak üyelerinin her zaman yanlarında olduklarını dile getiren Ayaz, "Eğitim-Bir-Sen ortaya koyduğu misyon ve vizyonu ile üyelerinin her türlü haklarında iyileştirme sağlarken aynı zamanda değerleri ile de var olma mücadelesini veren, milli iradesine ipotek koymaya kalkışan her türlü gücün karşısında duran bir sendikadır." dedi.

Etkinliğe Eğitim-Bir-Sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer de katıldı.(AA)

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi 1

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi 2

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi 3

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi 4

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi 5

Etiketler
Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Kaymakam vatandaşlara Aşure dağıttı
AĞRI - Taşlıçay Kaymakamlığı tarafından düzenlenen aşure etkinliğinde Kaymakam Enver Özderin vatandaşlara aşure ikramında bulundu.Merkez Camii bahçesinde
Ağrı'da ev yangını
AĞRI - Ağrı'da çıkan yangında bir ev kullanılmaz hale geldi.Alınan bilgiye göre, Yüzüncü Yıl Mahallesi 1266 Sokak'ta Salih Efe'ye ait ahşap evde, henüz