Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz

AĞRI - Eleşkirt ilçesinde, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 78.yıl dönümü dolayısıyla anma töreni düzenlendi.Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtı'na çelenk sunumuyla başlayan törende, saat 09.05'te çalan sirenler eşliğinde 2

AĞRI - Eleşkirt ilçesinde, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 78. yıl dönümü dolayısıyla anma töreni düzenlendi.

Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtı'na çelenk sunumuyla başlayan törende, Saat 09.05'te çalan sirenler eşliğinde 2 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Törende daha sonra İstiklal Marşı okunarak gönderdeki bayrak yarıya indirildi.

Gün dolayısıyla Eleşkirt Yüzüncü Yıl Ortaokulu Spor Salonu'nda da anma programı düzenlendi.

Törenlere Ağrı Vali Yardımcısı Mehmet Soğukpınar, Garnizon Komutanı Yarbay Fevzi Mintaş,Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, Cumhuriyet Savcısı Hasan Kurgan, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan, okul müdürleri, kurum amirleri, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.(AA)

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz2

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz3

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz4

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz5

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz6

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz7

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz8

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz9

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz10

Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler

Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.