02.11.2016 Saat: 13:52

Patnos'ta kar yağışı

AĞRI - Patnos ilçesinde etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz etkilerken, birçok köy ve mezra yolu ulaşıma kapandı.İlçede kar kalınlığı 40 santimetre olurken yüksek kesimlerdeki köylerde.

Patnos'ta kar yağışı - Ağrı Patnos Haberleri

Patnos

AĞRI - Patnos ilçesinde etkili olan Kar yağışı yaşamı olumsuz etkilerken, birçok köy ve mezra yolu ulaşıma kapandı. İlçede kar kalınlığı 40 santimetre olurken yüksek kesimlerdeki köylerde ise kar yağışından dolayı bir çok köy ve mezra ulaşıma kapandı.

Patnos Özel İdare Müdürü Gündoğdu Kısa, yaptığı açıklamada, 6 ekip, 2 greyder, bir dozer, 2 kepçe ile aralıksız çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Gece gündüz çalıştıklarını dile getiren Kısa, "Bizde yaklaşık 90 köy ve 80 mezra var bu köy ve mezralarda ulaşımı sağlamak ve eğitim-öğretimin aksamaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.(AA)

patnos kar yağışı

patnos kar yağışı

Etiketler
Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Eleşkirt'te kurum amirleri toplantısı
AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde kurum amirleri toplantısı yapıldı.Eleşkirt Kaymakamlığı toplantı salonunda, Kaymakam Gülhani Ozan Sarı başkanlığında
Ağrılı sporculara malzeme desteği
AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ağrı'da faaliyet gösteren 32 kulübe malzeme yardımında bulundu.Ağrı Valiliği önünde gerçekleştirilen malzeme dağıtım