Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, İshak Paşa Sarayı'nı ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, İshak Paşa Sarayı'nı ziyaret etti

AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan İshak Paşa Sarayı'nı ziyaret etti.

AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 'nın Doğubayazıt ilçesindeki UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan İshak Paşa Sarayı'nı ziyaret etti.

Bazı programlara katılmak için Ağrı'ya gelen Bakan Kasapoğlu, Vali Osman Varol, AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ve beraberindekilerle tarihi İshak Paşa Sarayı'nı gezdi.

Sarayın tarihi hakkında yetkililerden bilgi alan Kasapoğlu, burada gençlerle sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Kasapoğlu, daha sonra Ağrı ve Doğubayazıt Gençlik Merkezlerini ziyaret ederek kentteki sporcularla bir araya geldi.

Sporcuların sorunlarını dinleyen Kasapoğlu, ardından Ağrı Belediye Başkanı Sayan'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Beraberindekilerle AK Parti İl Başkanlığına geçen Kasapoğlu, partililerle görüşerek kentten ayrıldı.Kaynak:AA

Bakan Kasapoğlu İshak Paşa Sarayını gezdi1

Bakan Kasapoğlu İshak Paşa Sarayını gezdi2

Bakan Kasapoğlu İshak Paşa Sarayını gezdi3

Bakan Kasapoğlu İshak Paşa Sarayını gezdi4

Bakan Kasapoğlu İshak Paşa Sarayını gezdi5

Bakan Kasapoğlu İshak Paşa Sarayını gezdi6

Bakan Kasapoğlu İshak Paşa Sarayını gezdi7

Bakan Kasapoğlu İshak Paşa Sarayını gezdi8

Etiketler: Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İshak Paşa Sarayı.

Yorum Ekle